Kobiety w ogniu transformacji

Moja praca, jest moim wewnętrznym powołaniem, głosem mojej duszy na tym świecie. 

Jestem wdzięczna, że odnalazłam swoją ścieżkę i cudownych ludzi, którzy mnie w tym wspierali. Tutaj, chciałabym opowiedzieć, o tym co robię z innej perspektywy, z perspektywy historii kobiet z którymi pracowałam, z którymi się przyjaźnię.

Kobiet, które na moich oczach przechodziły potężną transformację i zmiany. Jestem ogromnie dumna i wdzięczna, że mi zaufały i, że mogłam im towarzyszyć. 

Każda sesja, warsztat i program grupowy, jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. Jest  dla mnie głębokim połączeniem  z drugim człowiekiem. Takim, połączeniem, które odciska swój ślad i  które zostaje  w Tobie na zawsze. 

Chciałabym  w tym cyklu przedstawić wam, klika tych kobiet z którymi pracowałam najdłużej i najintensywniej, kobiet, które przeszły większą część mojej ścieżki klienta i które zdecydowały się udostępnić swój wizerunek.

Pragnę podzielić się  szerzej naszymi historiami i  pokazać wam ich cudowną pracę i powołanie. Każda z nich ma własny unikalny styl przywództwa, każda ma wyjątkowe talenty i dary, ale też jest coś co je łączy.  Mają nieustanną  gotowość do ciągłego doskonalenia się i zaglądania głębiej pod powierzchnię , ogromną wrażliwość, uczciwość i odwagę stawania we własnej prawdzie. 

Poznajcie Moje Klientki …

Joanna Budzisz

Joanna Budzisz

asia-budzisz

Praca z Iwoną pozwoliła mi na "Kolor, Jakość i Odzyskanie życia! Na Przebudzenie"

Jestem kierownikiem laboratorium Nowoczesnych Aparatów Elektrycznych, które sama wymyśliłam i stworzyłam, do tego także autorski wykład i program laboratorium.

https://tutoring.pwr.edu.pl/tutorzy/joanna-budzisz/

To co robię obecnie, to prowadzę jako kierownik projekt " Edukacja", tutaj strona projektu: https://projektedukacja.pwr.edu.pl/o-projekcie/ i jego założenia.

A to z czego jestem najbardziej dumna to zajęcia w modelu edukacji spersonalizowanej, gdzie indywidualnie pracuje ze studentami, także z niepełnosprawnością. Stworzyłam, również wyjątkowy  model pracy ze studentkami z Uczelni Technicznych, gdzie dominują mężczyźni.

Pracę ze mną opisała jedna ze studentek: https://tutoring.pwr.edu.pl/kazdy-student-powinien-przejsc-ten-proces-magia-tutoringu-rozwojowego/

Jeśli chodzi o współpracę z Iwoną,  to był to dla mnie punkt zwrotny i to co najbardziej cenię w naszej pracy to uczciwość i łączenie poprzez trudną prawdę.

Iwona była dla mnie chyba taką pierwsza osobą, z którą mogłam porozmawiać o tym co najtrudniejsze, pobyć w tym i nic nie musieć. Po prostu doświadczyć, jakie to dla mnie, kiedy była obok. A praca w dalszej perspektywie pozwoliła mi na "Kolor, jakość i odzyskanie życia!" To było właśnie "Zakończeniem głębokiej 5 miesięcznej podróży do siebie".

Dziękuję Iwona Wojtasik za towarzyszenie i wsparcie, i chyba najważniejsze "przebudzenie".

avatar

Asia, to  zagadka i ogrom  nieskończonego potencjału.  Kiedy pojawiła się na pierwszej sesji jej wielowymiarowość, była dla mnie tajemnicą do odkrycia. Kiedy spotykam kobiety z tak wielką odwagą i kreatywnością, jestem pełna uznania i pokory. Jej droga przemiany, uzdrawiania i transformacji, była połączeniem jej wyjątkowego Intelektu, Ciała, Siły i Kobiecości. To była wielka przyjemność obserwować, jak ona i jej droga zawodowa się zmieniały, jak łączy kropki, dostrzega symbole i jak staje się gotowa na więcej, i inaczej 🙂
Jest piękną duszą wobec, której  życie ma wciąż nowe i wielkie plany…

Aga Siejka

Aga Siejka

aga-siejka
"Zawsze w najbardziej przełomowych momentach wracam do Iwony, jest pierwszą osobą, o której myślę, kiedy czuję, że potrzebuję przewodniczki przed zrobieniem kolejnego dużego skoku."

Soul coachka, HR-ka i miejska ogrodniczka. Zielona wiedźma i alchemiczka emocji, która towarzyszy kobietom w sięganiu po swoją moc poprzez odzyskanie połączenia z cyklami swojego ciała i natury. Kocha łączyć pozornie sprzeczne światy. Równie dobrze czuje się w dużej korporacji, gdzie wspiera managerów w zarządzaniu zespołami, jak i w ogrodzie, gdzie praktykuje komunikację z roślinami.

www.instagram.com/wolniejtuiteraz/

www.facebook.com/wolniejtuiteraz/

www.wolniejtuiteraz.pl

Od kilku lat jestem na ścieżce intensywnego rozwoju i pracowałam różnymi metodami, z różnymi osobami. Jednak zawsze w najbardziej przełomowych momentach wracam do Iwony. Jej intuicja, uważność i wyjątkowy zmysł, którego nie potrafię nazwać słowami, są jak kompas, który zawsze pomaga mi odnaleźć się w meandrach wielowymiarowej rzeczywistości. Bardzo cenię bogatą, holistyczną wiedze Iwony, jej ogromne doświadczenie i unikalne umiejętności, które nabyła podczas wieloletniej praktyki pracy z kobietami. Iwona jest pierwszą osobą, o której myślę, kiedy czuję, że potrzebuję przewodniczki przed zrobieniem kolejnego dużego skoku.

avatar

Agnieszkę poznałam 4 lata temu. Jej proces transformacji i przemiany, jest historią na książkę. To kobieta, która posiada dar wewnętrznego prowadzenia, tak jakby miała jakiś tajemny klucz, do tego co niewidzialne.

Jej Delikatność i Siła są ujmujące i są jej ogromną mocą. Kiedy z nią pracowałam czułam, że ma dostęp do potężnych energii, które ja wspierają i prowadzą. Każda sesja z nią była jak dotykanie tego, co niewidzialne i ulotne. Jestem wdzięczna, że mogłyśmy iść kawałek drogi razem i że mogłam trzymać przestrzeń na jej wewnętrzną przemianę.

Jest kobietą wobec, której życie ma wciąż nowe plany …

Małgorzata Tchurz

Małgorzata Tchurz

gosia-tchurz „Spotkanie z Iwoną, to było moje spotkanie ze sobą.
Zmieniło niezwykle dużo i rozpoczęło zupełnie inny rozwój mojej pracy.”


Jestem dyplomowanym praktykiem IFS i jestem w trakcie pogłębiających szkoleń w tym nurcie terapii.
www.neuro-mind.pl/oferta/terapie/wsparcie-psychologiczne/terapia-ifs-internal-family-systems/

Moje zainteresowania zawodowe do tej pory dotyczyły szeroko pojętej pracy z traumą oraz wspierania osób/rodzin z trudnościami w jedzeniu oraz rozwijających się w spektrum autyzmu.

Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować.

Spotkanie z Iwoną, to było moje spotkanie ze sobą.
Zmieniło niezwykle dużo i rozpoczęło zupełnie inny rozwój mojej pracy.
avatar Gosia to przedsiębiorca i mądry rodzic i terapeuta.
Poznałyśmy się około 4  lata temu na jednym z moich szkoleń,  potem zostałam  zaproszona do jej placówki, aby poprowadzić cykl szkoleń. Tak zaczęła się nasza  dość intensywna praca.

Jest jedną z osób, których dusza wyrywa się do manifestowania rzeczy, na tym świecie. Jest specjalistą, z ogromnym potencjałem, który wiele od siebie wymaga. To jedna z kobiet, które mają w sobie, głębokie zobowiązanie do ciągłego rozwoju i doskonalenia, aby jak najlepiej służyć innym.

Praca z Gosią, była dla mnie ogromną przyjemnością, uwielbiałam  jej dystans i humor.
Ania Stojańska

Ania Stojańska

anna-stojanska "Dzięki pracy z Iwoną i uczestnictwie w jej programach rozwojowych, mogłam pogłębić swój warsztat pracy o praktyczne narzędzia wspierające moich klientów."

https://www.malewielkiesprawy.pl

Jestem psychologiem dziecięcym, pedagogiem specjalnym, terapeutą. Pracuję z dziećmi od 14 lat w nurcie rozwojowym, blisko potrzeb dziecka.

Dzięki pracy z Iwoną i uczestnictwie w jej programach rozwojowych mogłam pogłębić swój warsztat pracy o praktyczne narzędzia wspierające moich klientów. Co ważne jeśli nie najważniejsze mogłam przyjrzeć się własnym procesom, przeanalizować i zrozumieć skąd biorą się różne mechanizmy. Ta wiedza ma bezpośrednie przełożenie na moją pracę: dbanie o swoje zasoby, samoregulację, wsparcie klientów poprzez tworzenie bezpiecznej przestrzeni, umiejętność nazywania i rozpoznawania różnych stanów emocjonalnych i szukania sposobów na zaopiekowanie się nimi.

A w życiu prywatnym uczę się z wrażliwością obserwować siebie w nowej roli- wspierając małego człowieka. Z całego serca polecam uczestnictwo w programach Iwony- piękne i transformujące doświadczenie zarówno na poziomie zawodowym jak i osobistym.
avatar Ania to moja towarzyszka i przyjaciółka, znamy się już bardzo długo i wspieramy, siebie nawzajem w naszych zmianach, przemianach i transformacjach.

Ania jest też uczestniczką, moich warsztatów i szkoleń, dlatego pozwoliłam sobie, ją tutaj przedstawić.
Jest osobą, która ma moc tworzenia bezpiecznej przestrzeni, od pierwszych chwil.
Jest praktykiem i przyjaciółką przy, której ludzie czują się widziani i słyszani.

Nasza ostatnia praca, patrząc z perspektywy czasu, była tak naprawdę otwieraniem  przestrzeni na jej macierzyństwo. Oczyszczaniem starego, aby mogło pojawić się nowe. Piękny kilkumiesięczny proces transformacji, prowadził do narodzin nowych projektów i pomysłów zawodowych, ale przede wszystkim nowej duszyczki na tej ziemi 🙂
Marta Jakoby

Marta Jakoby

marta-jakoby "Podczas mojego pierwszego spotkania z Iwoną zadziało się coś
co mogę określić jako "koniec i początek"


http://prointegris.pl/
Instagram @_stylleguide_
Instagram @danceby_akademia_tanca

W swojej pracy zawodowej, zajmuję się tworzeniem bezpiecznej, czułej, życzliwej i radosnej przestrzeni w zabawie z dziećmi w spektrum. Czuję w tym ogromną moc i znaczenie. Uwielbiam bawić i śmiać się razem z dziećmi, czuć energię połączenia i zrozumienia z nimi. Natomiast rozmowy z rodzicami, dawanie im przestrzeni, w której czują się wysłuchani, prowadzenie dla nich szkoleń, dzielenie się głębokimi przemyśleniami i narzędziami do zabawy z dziećmi, daje mi wiele spokoju i uczucia wdzięczności.

W tym roku rozpoczynam też podróż jako nauczycielka tańca. Było to moje skryte, jednakże ogromne marzenie z dzieciństwa. Jestem wzruszona kiedy o tym myślę, ponieważ jeszcze 4 lata temu myślałam o sobie w całkowicie innych kategoriach, innych barwach i postrzegałam siebie jako inną energię.

Podczas mojego pierwszego spotkania z Iwoną zadziało się coś co mogę określić jako "koniec i początek". Moje ciało doświadczyło zderzenia z prawdą, która pomimo wywołania płaczu, lęku, drgania ciała, szlochu i smutku była najbardziej oczyszczającą prawdą jaką moje ciało od dawna potrzebowało usłyszeć w tamtym momencie. Od tego punktu zaczęło się moje nowe życie. Droga transformacji jaką przechodzę jest dla mnie najważniejszą lekcją w życiu. Lekcją odpuszczania i akceptacji, dostrzegania swoich talentów, swojej wrażliwości i mojej ukochanej Wiedźmy, którą wielbię i pragnę rozwijać. Każde kolejne spotkanie z Iwoną dodaje do mojego życia, kolejną cegiełkę wiedzy o sobie. Każde kolejne spotkanie w kobiecym kręgu uświadamia mnie jak ogromną siłę mam w sobie i jak ogromną siłę mają kobiety. Temat kobiecości, naszej sensualności i energii rozwijam i dodaję w choreografiach, które tworzę dla innych kobiet.

Kiedy myślę o Iwonie moje ciało czuje ogrom miłości i wdzięczności za tą cudowną, bezpieczną i fascynującą przestrzeń do zdrowienia duszy i ciała którą tworzy dla swoich klientek.
avatar Martę poznałam 4 lata temu.
To kobieta, która przeszła potężną przemianę, zarówno Osobistą jak i zawodową. Obecnie, jest wrażliwym mądrym i uważnym specjalistą. Jej współodczuwanie, wrażliwość i sensualność przenika głęboko dotykając serc ludzi wokół. Mogłam widzieć, jak budzi się w niej Mądra Kobieta, Wiedźma, która daje jej potężne narzędzia do pracy z ludźmi.

Odzyskując swoją wewnętrzną dziewczynkę, odzyskała Ciepło i delikatność i swoją pasje Taniec, którym mam nadzieję,  będzie dzielić więcej 🙂
Katarzyna Pabich

Katarzyna Pabich

katarzyna-pabich
"Laboratoria Rozwojowe i sesje indywidualne prowadzone przez Iwonę dają mi siłę"

Jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem, terapeutą metody Growth through Play System, ale przede wszystkim kobietą, przyjaciółką, siostrą, córką. Pracuję w Szkole Specjalnej nr 128, Przedszkolu Kameleon i prowadzę własny gabinet, gdzie obejmuję opieką dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ich rodziny.

http://www.zss4.edu.pl/gabinety-psychologiczno-pedagogiczne/

 

Dziś jestem w miejscu, w którym odważnie próbuję szukać dróg i nowych rozwiązań na terapię dziecka, wsparcie rodzica ale również własny rozwój i poznanie siebie. Moja droga zawodowa prowadziła mnie przez wiele placówek edukacyjnych, ale jedyną stałą była zawsze Fundacja podejście oparte na relacji i zabawie i Iwona Wojtasik. Wiem, że moje spotkanie z Iwoną nie było przypadkowe, jestem pewna, że tak właśnie miało być, że natrafimy na siebie w swoich życiach. Moja praca z Iwoną początkowo opierała się kształtowaniu mnie, jako terapeuty w Fundacji, z czasem przerodziła się w przyjaźń, dziś jest to cudowna mieszanka przyjaźni i facylitacji mojej drogi przez życie prywatne i zawodowe. Szkolenia z zakresu terapii dzieci z autyzmem, Laboratoria Rozwojowe i sesje indywidualne prowadzone przez Iwonę dają mi siłę i wiarę na lepsze jutro, rozwijają jako specjalistę, konfrontują z moimi schematami i przyzwyczajeniami, które mi nie służą, pokazują, co mogę zmienić w sobie i jak kreować rzeczywistość dookoła siebie. Jestem wdzięczna za ten ułamek sekundy, w którym podjęłam decyzję o wolontariacie w Fundacji, ponieważ był to pierwszy krok w drodze do siebie.

avatar

Z Kasią znamy się 10 lat, jest moją klientką, ale przede wszystkim przyjaciółką. To bardzo wrażliwa i mądra terapeutka i psycholog z wyjątkowym podejściem do dzieci i nastolatków. Ostatni czas naszej wspólnej drogi, był wyjątkowo transformujący. Uwielbiam jej śmiech i zabawę, którą wprowadza do przestrzeni. To było dla mnie tak ważne patrzeć, jak zyskuje coraz więcej Ugruntowania, Pewności Siebie, Jak otwiera swoje serce a ludzie mogą zobaczyć, jej zadziorną i nieokiełznaną duszę.

Aktywując coraz bardziej Swoją wewnętrzną Liderkę , odzyskuje wolność wyboru i życie według własnej wizji… wciąż jestem, jej ciekawa i tego, co się w niej rozwija i gdzie skieruje swoją ciekawość i uwagę. …cieszę się, że jesteśmy obok siebie.

Ewelina Damska

Ewelina Damska

ewelina-damska "Dzięki Iwonie zaczęłam z odwagą przyglądać się sobie i dostrzegać swoje różne niezbadane dotąd części. "

https://przedszkole-autyzm.pl/kadra/autyzm

Początek pracy z Iwoną był dla mnie otwarciem czegoś, co do tego momentu było mi nieznane. Dzięki niej zaczęłam z odwagą przyglądać się sobie i dostrzegać swoje różne niezbadane dotąd części. Praca nad pogłębianiem samoświadomości zmieniła nie tylko to jakim jestem terapeutę, ale też kobietą, żoną, siostrą, przyjaciółką…

Mam na imię Ewelina, z wykształcenia jestem neurologopedą, filologiem i nauczycielem przedszkola. Od dwóch lat pełnię funkcję wicedyrektora w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym "Neuromind" dla dzieci ze spectrum autyzmu. Poza prowadzeniem terapii i angażowaniem się w rozwijanie przedszkola, zajmuję się także procesem adaptacji dziecka oraz prowadzeniem szkoleń dla rodziców, którzy rozpoczynają współpracę z placówką. Szczególnie interesuję się rozwijaniem kompetencji komunikacyjnych oraz wprowadzaniem komunikacji wspomagającej. W mojej pracy towarzyszy mi dużo ciekawości drugiem człowiekiem oraz dążenie do prawdy i autentyczności, które należą do moich wartości.
avatar Ewelina to jedna z moich klientek, na którą musiałam poczekać, aby mi zaufała. Kiedy pozwoliła mi zajrzeć w swoją duszę, mogłam zobaczyć ogrom piękna, jaki w niej tkwi. Kiedy, jej serce zaczęło się otwierać i wspierać wglądy, otrzymała do rąk potężne narzędzie do pracy z ludźmi. To była ogromna przyjemność słyszeć , jak klienci otwierają przed nią swoje serca, kiedy ona otwiera się na sesjach. Podczas naszej wspólnej pracy, wykonała niesamowity skok milowy w podróży swojej duszy. Jestem wdzięczna, że mogłam jej towarzyszyć.

Ewelina to mądry, wyważony i czuły specjalista, taki, któremu naprawdę można zaufać.
Martyna Piotrowska

Martyna Piotrowska

martyna-piotrowska "Dzięki pracy z Iwoną miałam odwagę spojrzeć na to, co w moim życiu trudne; powoli uczyłam się przyjmować, a z czasem zintegrować wszystkie moje doświadczenia."

Jestem psychologiem, terapeutą GPS 3 stopnia, w mojej pracy mocno czerpię z teorii poliwagalnej i terapii akceptacji i zaangażowania. Prowadzę konsultacje, terapię dla dzieci i rodziców, również w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Jestem dyrektorem merytorycznym w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym Neuromind.

https://neuro-mind.pl/o-nas/nasz-zespol/

Moją intencją w codziennej pracy jest to by rodzice i dzieci, krok po kroku rozwijali swoją własną drogę do bliskiej i bezpiecznej relacji ze sobą.

Dzięki pracy z Iwoną miałam odwagę spojrzeć na to co w moim życiu trudne; powoli uczyłam się przyjmować, a z czasem zintegrować wszystkie moje doświadczenia. Uwierzyłam, że to nie one mnie definiują. Zobaczyłam też swoją niezwykłą siłę, która pozwala mi we własnym tempie rozwijać się, czując że mogę być przy tym w pełni sobą.
avatar Kiedy myślę o Martynie przychodzą do mnie słowa Ciepło, Delikatność, Relacyjność.
Ale to co najbardziej mnie ujęło, to jej odwaga stawania w swoim miejscu, w życiu zawodowym i Osobistym.
Widziałam jak budowanie zaufania do siebie, pozwalało jej wykorzystać w pełni jej dar Empatii i Współodczuwania. Dzięki pracy z Martyną, miałam kolejną okazję zobaczyć potęgę Kobiecej Duszy, która popycha nas na krawędzie naszej istoty do większej zmiany.

To była przyjemność obserwować jej przemianę.
Sylwia Piasecka

Sylwia Piasecka

sylwia-piasecka
"To było coś cudownego ❤️ warsztaty dla mam ❤️ w tej uzdrawiającej przestrzeni zaczęłam się budzić"

GPS MAMA = jak pokochać autyzm

Jestem mamą 2 wspaniałych i wymagających chłopców. Iwonę poznałam w takim momencie w moim życiu, gdzie wszystko się waliło i było mi strasznie ciężko… Czułam się sama, zagubiona, przytłoczona i jednocześnie ciągle na pełnym alercie…. Tak sobie siedziałam, smutna, rozgoryczona i zła, myśląc, że jestem sama … Wtedy w sierpniu 2018 zostało zasiane ziarno, które kiełkowało do kolejnego spotkania… I tam coś cudownego ❤️ warsztaty dla mam ❤️ w tej uzdrawiającej przestrzeni zaczęłam się budzić… Kolejny krok: uwierzyłam w potężną MOC rodzica, to ja jestem najlepszą terapeutką mojego dziecka. Udało się, dzięki temu Miku zaczął się z nami kontaktować ❤️ Kolejne obozy warsztatowe i obserwacja zarówno dzieci, jak i ich mam utwierdziły mnie w mojej drodze… Kolejne szkolenie, bo przecież chcę pracować z dziećmi w spektrum… Mam już potrzebne wykształcenie, więc teoretycznie mogę, no ale coś mnie trzyma… Robię Program Mentoringowy i przez pierwsze miesiące zastanawiam się po co? Przecież to do pracy z dorosłymi, a nie z dziećmi… I następuje przełom, to jest TO!!! Ja chcę wspierać rodziców w tym, żeby uwierzyli w to, że mogą być wspaniałymi rodzicami dzieci w spektrum ❤️ I właśnie tym będę się w niedługiej przyszłości zajmować ❤️ Minęło pięć lat od mojego pierwszego spotkania z Iwoną, od naszej pierwszej rozmowy w piaskownicy… Z kobiety pełnej smutku, żalu, goryczy, wściekłości i w poczuciu ciągłej beznadziei i niesprawiedliwości zrodziła się na nowo TA, która kocha, wspiera, rozumie, słyszy i w końcu prowadzi, uczy miłości i zrozumienia drugiego człowieka, czym też zaraża swój mały świat…

avatar

Sylwia to mama 2 wyjątkowych chłopców. Kiedy myślę o miejscu w którym była,  kiedy spotkałyśmy się po raz pierwszy, a tym w którym jest teraz mam, wrażenie że to inna Kobieta. Jej determinacja odwaga, pozwoliły jej  zajrzeć w trudne miejsca i zacząć odzyskiwać prawdziwą siebie. Jej gotowość do zmiany dla swoich dzieci naprawdę budzi podziw. Jest piękną kobietą, która ma wiele do zaoferowania światu.

Natalia Bakierska

Natalia Bakierska

natalia-bakierska "Chociaż minęło kilka lat od naszego spotkania, do dziś jestem przekonana,
że Iwona to dla mnie dar od życia."


https://nataliamariabekierska.pl/

Chociaż minęło kilka lat od naszego spotkania, do dziś jestem przekonana, że Iwona to dla mnie dar od życia.

Poznałyśmy się na jednym ze szkoleń specjalistycznych.
Sala szkoleniowa, pierwsze minuty, siadamy obok siebie, od razu znajdujemy wspólne tematy i jak się okazuje, zakwaterowanie w tym samym pokoju. W sekrecie dzielimy się, że na tym szkoleniu (z dala od rodzinnego domu) szukamy też możliwości wyspania się "za wszelkie czasy" .... po czym...przegadujemy każdą noc... Zupełnie się wtedy nie wyspałam, ale było warto.

Z Iwoną czuć to coś, taką siostrzaną bliskość. Bez oceniana. W byciu słyszaną. W chęci zrozumienia. W otwartości na niestandardowość. W intymności. W poczuciu wolności.

Później życie przyniosło mi rozwijanie kompetencji pod skrzydłami Iwony.
Na myśl o tej pracy, czuję w sercu spokój i pewność, że w energii Iwony i jej zaopiekowaniu, naprawdę mogę zmierzyć się z głębią swojego istnienia. Poszerzyć się i upewnić co do własnych talentów, a co najważniejsze, mieć świadomość jak je dalej rozwijać, tak aby jeszcze lepiej móc pomagać innym. Uziemienie Iwony pozwala dotknąć obszarów, do których nie zawsze jest łatwo dotrzeć samemu.

Od 2018 roku czytam z Kroniki Akaszy. Prowadzę innych do unikalnych jakości ich duszy i pomagam odnaleźć te jakości w ich codzienności.
avatar Natalię poznałam, 3 lata temu na jednym z kursów coachingowych. Od razu poczułam, że nasze dusze znają się nie od dzisiaj. Jej delikatność, ciepło i wewnętrzny spokój były tak ujmujące.

To kobieta o nieprzeciętnym darze, który pozwala jej widzieć znacznie więcej. Jej autentyczność uczciwość i balans sprawiają, że to co robi jest integralne i ogromnie wspierające.

To była dla mnie ogromna przyjemność, móc ją prowadzić i dzielić się swoją wiedzą.
Jestem też wdzięczna, że mi zaufała.