E-BOOK

Rozpocznij 

Wyjątkową Podróż

Najczęściej, kiedy tęsknimy za czymś nieokreślonym, za czymś czego nie potrafimy nazwać, to tym utraconym elementem jesteśmy my Same.

Ten e-book jest podróżą do wyjątkowej dziewczynki, która mieszka w każdej kobiecie. Tak wiele się w niej kryje, że nie sposób ująć tego w słowach. Możesz przekonać się sama, robiąc krok w głąb siebie.

Wszyscy mamy zranione i adaptacyjne wewnętrzne dziecko, czy spotkałaś już swoje?

Zapraszam
do zakupu unikalnego
20-dniowego Przewodnika
po odkrywaniu
i pielęgnowaniu
Twojej wewnętrznej dziewczynki.

Twoje wewnętrzne dziecko, to ta część twojej psychiki, która wciąż zachowuje niewinność, kreatywność, respekt i zachwyt nad życiem. Twoje wewnętrzne dziecko, żyje w  w Twojej psychice i  reprezentuje Twoje  pierwsze, naturalne “Ja”, które pojawiło się na tym świecie.

Jako najprawdziwszy i najbardziej autentyczny wyraz Twojej istoty, twoje wewnętrzne dziecko nosi w sobie ogromną mądrość, ale także głęboki ból. Praca z wewnętrznym dzieckiem to proces kontaktu, zrozumienia, objęcia i uzdrowienia, abyś mogła doświadczyć radości i wolności we wszystkich dziedzinach życia.

Niestety, niewielu dorosłych wie, jak   pielęgnować i troszczyć się o  tę świętą część nas. Żyjemy w społeczeństwie, które zmusza nas do tłumienia naszej wewnętrznej dziewczynki  i przedwczesnego “dorastania”. Prawda jest jednak taka, że podczas gdy większość dorosłych fizycznie “dorasta”, nigdy nie osiąga emocjonalnej, psychologicznej czy duchowej dorosłości. Innymi słowy, większość “dorosłych” tak naprawdę wcale nie jest dorosła.

 Powodem, dla którego bardzo niewielu ludzi osiąga prawdziwą dorosłość jest to, że są oni odłączeni od swojego wewnętrznego dziecka.

Kiedy jesteśmy odłączone od naszego wewnętrznego dziecka, zostajemy z uczuciem, że czegoś nam brakuje. Tęsknimy za przynależnością za  odnalezieniem domu. Tęsknimy za wewnętrznym ukojeniem. Pragniemy pokonać nasze problemy a jednak ciągle powtarzamy te same stare błędy i te same cykle cierpienia.

 Ten niekończący się krąg bólu prowadzi do uczucia depresji, niepokoju, samotności, letargu, pustki i ukrytego poczucia bycia opuszczonym.

Jak możemy w końcu przerwać krąg cierpienia, karmę coraz większej traumy i wyobcowania z życia? 

Odpowiedź brzmi: poprzez pracę z wewnętrznym dzieckiem.

W rzeczywistości, jednym z najbardziej czarujących elementów pracy z wewnętrzną dziewczynką jest to, że odzyskujemy zapał, witalność i radość życia! Niezmiennie, kobiety podejmujące pracę z wewnętrzną dziewczynką zgłaszają, że czują się bardziej odporne, twórcze, energiczne, spontaniczne, błogie, pełne nadziei, kochające i głębiej połączone ze swoim sercem i Duszą.

#PamiętajoNiej

Mam nadzieję, że treści i ćwiczenia zawarte w Przewodniku pomogą Ci ponownie nawiązać głęboka i intymną więź z głębią twojej duszy i uwolnić potencjał zamrożony w przeszłości oraz uwolnić Twoją wewnętrzną dziewczynkę. Wierzę, że dzięki pogłębianiu relacji ze swoją wewnętrzną dziewczynką będziesz w stanie dokonać Przełomów w swoim Myśleniu i przypomnieć sobie co to znaczy radość, zabawa i wrażliwości.

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć tę głęboko transformującą podróż i oświetlić głębię swojego serca?

Przede wszystkim, musisz wiedzieć, że ta praca jest głęboką pracą, która ma szerokie implikacje dla całego społeczeństwa. Wykonując pracę z wewnętrzną dziewczynką, nie tylko pomagasz sobie, ale także wysyłasz fale zmian, które rozprzestrzeniają się na twoją społeczność zataczając kolejne coraz większe kręgi. To, co robisz, jest świętą pracą, a jej wpływ jest bardzo realny. Możesz nigdy nie poznać efektu motyla lub rezultatów na dużą skalę, wynikających z zaangażowania się w działania zawarte w tym dzienniku, ale wiedz, że wszystko, co robisz, liczy się.

Ostrzeżenie

Jeśli nie jesteś przygotowana na głęboką wewnętrzną pracę, ten poradnik może okazać się dal Ciebie zbyt intensywny. Jeśli nie chcesz wracać do zranień, zaglądać do  swojej  przeszłość   może to nie być dla ciebie odpowiednia droga.
I to jest w porządku. Wszyscy mamy swoje ścieżki powrotu do Siebie. 

Ten Przewodnik jest przeznaczony, dla wszystkich kobiet gotowych zaangażować się w głęboką wewnętrzną pracę.
Odważnych, szczerych i oddanych poszukiwaczek rozwojowych i duchowych. 

E-book:
Przewodnik po świecie Wewnętrznej Dziewczynki

  • 114 – stronicowy przewodnik do pobrania w formie PDF.
  • 20 Inspirujących cytatów na każdy dzień pracy z przewodnikiem.
  • Codzienne ćwiczenia, rytuały i treści merytoryczne .
  • Codzienne pytania do pracy procesowej. 
  • Bonusy.

Cena Regularna: 240

Cena Promocyjna: 84 zł

Nazywam się Iwona Wojtasik i jestem  Ekspertem ds. Ludzkiej Transformacji  i Motywacji,

I prowadziłam w tym setki ludzi.  Sprawdzałam jak wywoływać zmiany u innych, począwszy od dzieci neurotypowych, dzieci z zaburzeniami po dorosłych, rodziców i specjalistów.

I to, co widziałem w kółko, to narzędzia i sposoby, których uczę i używam podczas moich programów, które pozwalają na ugruntowaną,  zintegrowaną i ucieleśnioną zmianę, ewaluację i transformację.  Ale,  to co jest fundamentem i żyzną glebą,  każdego  rozwoju to praktyka rowijania własnej samoświadomości 

 

KLIENCI ODNAJDUJĄ WEWNĘTRZNE ZAUFANIE, SPOKÓJ I POCZUCIE BYCIA WYSTARCZAJĄCĄ W SWOJEJE PRAKTYCE, RELACJACH I BIZNESIE

Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi.. Rozpoczęcie współpracy z Iwoną było zdecydowanie punktem zwrotnym w moim zawodowym życiu. Byłam specjalistą uzależnionym od wiedzy, szkoleń, konferencji i wydawać by się mogło, że ciągłe doszkalanie się to pożyteczny nawyk, ale….. Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować. Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi. Czerpię z tego w życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym. A wiedza? Nadal kocham ją zdobywać 😊. Odkryłam jednak, że wolę towarzyszyć dzieciom i ich rodzicom, wspierać ich w ich drodze i rozwoju, aniżeli tylko dawać wiedzę, wskazówki, zalecenia. To też jest ważne, ale nie stanowi już celu mojej pracy. Takie nastawienie pozwoliło mi nawiązywać dużo głębsze i bardziej autentyczne relacje z tymi, z którymi współpracuję. Dziękuję Ci Iwona za tą ważną dla mnie pracę. I dziękuję też sobie, że byłam na nią gotowa 😊 Właścicielka firmy i terapeuta zabrzaurzeń odżywania.


MOI KLIENCI MÓWIĄ, ŻE NASZA PARCA TO PUNT ZWROTNY W ICH ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM

.Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem CORAZ BLIŻEJ SIEBIE. czę się również pomagać innym na ich ścieżce Spotkanie Iwony było momentem zwrotnym w moim życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Jej wiedza, wsparcie i przewodnictwo powodują, że mam coraz więcej inspiracji i głębokiej motywacji do pracy nad sobą. Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem coraz bliżej siebie. Uczę się również pomagać innym na ich ścieżce nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów własnych, które kiedyś były moją nieświadomą codziennością. Dziękuję Ci Iwonko! Dagmara, psycholog

ODNAJDUJĄ SWÓJ ŚWIĘTY CEL, SWOJĄ DROGĘ I WYJĄTKOWY STYL FACYLITACJI

Dzięki naszej współpracy WIEM JAKIM CHCĘ BYĆ TERAPEUTĄ, , jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą.

Iwona pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy w zupełnie inny sposób. A raczej spowodowała, że to ja sama do takiego momentu w swoim życiu doszłam, że potrafię to robić. Właśnie to, że mogłam to zrobić w odpowiednim dla siebie tempie i momencie zbudowało u mnie duże poczucie sprawstwa, dzięki któremu poczułam swoją wewnętrzną siłę. Dzięki naszej współpracy wiem jakim chcę być terapeutą, jak wdrożyć moje wartości do pracy z rodzicem i dzieckiem, jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą. To największa wartość jaką wynoszę z naszych spotkań, warsztatów czego nie doświadczyłam na żadnym innym szkoleniu czy superwizjach w jakich brałam udział do tej pory.

Uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych.