8- miesięczny Program Mentoringowy dla kobiet, które pragną zrozumieć ludzką naturę , odkryć swoje prawdziwe ja, odnaleźć wewnętrzną Przewodniczkę i rozkwitnąć w pełni. 

Laboratorium Samo-Przywództwa

"Aktywuj wewnętrzną Liderkę -  aby odnaleźć drogę do osobistej r(E)wolucji i spełnionego życia"

 Aby mądrze prowadzić siebie przez życie potrzebujesz konkretnej wiedzy, mądrości, kompetencji i umiejętności 

Co się dzieje kiedy tłumimy naszą wewnętrzną Liderkę ?

✓ Działamy z miejsca wstydu w życiu osobistym i życiu zawodowym… co nas ogranicza i zamyka na świat.

✓ Robimy rzeczy tak, jak robią to „inni” … tak, jak „powinniśmy” to robić… i walczymy z naszą własną Prawdą i Kreatywnością

✓ Rezygnujemy z wolności osobistej

✓ Odłączamy się od siebie

Dostosowujemy się  i chowamy w cieniu naszą wewnętrznego Liderkę 

W tym Transformującym Programie Mentoringowym, 

Aktywujesz swoje wewnętrzne dary i talenty

✓ Zaczniesz żyć swoją prawdą

Wprowadzisz innowacje i stworzysz nowe paradygmaty

Odnajdziesz sposoby na osiągnięcie sukcesu według własnej definicji

Pozbędziesz się potrzeby zadowalania innych i życia według przestarzałych kodów

Odzyskasz swoją wolność

Nie ważne, jakich problemów doświadczasz i na jakim etapie swojego życia jesteś, kiedy wiesz, że zmiana zaczyna się w to Tobie masz Odpowiednie Klucze.
Ten program, to zaproszenie dla CIEBIE, by odważyć się patrzeć, tam gdzie inni się boją, przejść własną transformację i zakorzenić się w swojej prawdziwej naturze.. i zainspirować swoim przykładem tam innych. ,

Może  stoisz teraz na progu,  uświadamiając sobie jak bardzo czujesz się niepewna, zmęczona, bezsilna i zraniona z  minimalną świadomością narzędzi jakich możesz użyć,  aby to zmienić. 

Może czujesz,  jakbyś walczyła z nieznanym wrogiem  zdana całkowicie na siebie wierząc, że twoje  wyuczone schematy i strategie okażą się w końcu skuteczne. 

Być może z uporem maniaka wracasz do punktu wyjścia i z jeszcze większą determinacją dążysz do poprawy swojej sytuacji, wierząc że tym razem się uda. Ale coraz bardziej widzisz, że pomimo starań problemy tyko się piętrzą i nic się nie zmienia a  cały ten  trud, który wkładałaś w przemianę, to jak wykonywanie syzyfowej pracy.  Być może masz ukryte głęboko  przekonanie, że gdybyś była, mądrzejsza, silniejsza, zaradniejsza czy też bardziej duchowa, mogłabyś mieć większy wpływ na to, co na zewnątrz, co w konsekwencji rozwiązałoby wszystkie twoje problemy. 

Jeśli jesteś w tym miejscu, to chcę Ci powiedzieć, że to idealne miejsce, aby dokonać ZMIANY.  

Nazywam się Iwona Wojtasik. I chcę pomóc Ci  Odzyskać Siebie, Dokonać Kluczowych Zmian w Sobie, Odzyskać Wolność i Radość Bycia Sobą. Chcę pomóc Ci żyć swoim powołaniem i spełnieniem. Według własnego kodu, własnych rytmów z ludźmi których kochasz i którzy kochają Ciebie. 

Możesz dokonać znaczących zmian w swoim życiu odnajdując głębokie połączenie z Samą sobą. Tworząc nie powtarzalną wieź z każdą swoją częścią.

Możesz zacząć żyć w pełni – JUŻ TERAZ!

pexels-cottonbro-studio-5639327

Dołącz do programu Iwony, mentorki, trenerki, facylitatorki i coacha, aby…

Odzyskać Siebie.

I zainicjować Wewnętrzną  r(E)wolucję. 

Wszystkie wielkie zmiany w  Twoim  życiu rozpoczynają się  od jednej osoby – od CIEBIE!

Jesteś w stanie być  liderem, który przyczyni się do transformacji swojego życia, relacji i środowiska rodzinnego czy zawodowego.
Nie potrzebujesz czekać na innych ani na idealne warunki. Twoje zaangażowanie, determinacja i działanie w pojedynkę mogą mieć ogromny wpływ.

Możesz osiągnąć daleko idące zmiany, POGŁĘBIAJĄC I POSZERZAJĄC SWOJĄ SAMOŚWIADOMOŚĆ 

Zyskując odpowiednie narzędzia i wiedzę, możesz stworzyć znaczące zmiany w swoim życiu. Bez poczucia obciążenia. Bez obniżania standardów i kiepskich kompromisów. I bez potrzeby, aby inni od razu przyłączyli się do wysiłku.

Kluczem do tworzenia autentycznego życia, zdrowych relacji i spełnienia zawodowego JEST ROZWIJANIE SWOJEJ SAMOŚWIADOMOŚCI. To będzie fundamentem, na którym zbudujesz swoją drogę do sukcesu- MOCNE I SOLIDNE POŁĄCZENIE Z SAMYM SOBĄ

Pamiętaj, że nawet niewielkie zmiany w sposobie zarządzania sobą w relacjach, mogą przynieść większe zasoby adaptacyjne. Nie musisz czekać na innych, aby zacząć działać. Jako “ta która niesie zmiany”  możesz stać się mocniejsza i bardziej wpływowa, praktykując regularnie uważność, samoświadomość i odwagę robinia inaczej. 

Już czas na głębokie  Spotkanie ze Sobą , które pozwoli ci dotrzeć do swojej prawdy,  do swoich zasobów, wewnętrznej mądrości, zaufania  i ugruntowania.

Pokaż się w swoim życiu z Pewnością i Odwagą.

To niesamowite, jak potężne jest przejęcie kontroli nad sobą – nad naszymi działaniami i reakcjami. O wiele lepsze niż czekanie, aż ktoś inny się zmieni lub zmienią się okoliczności . Zmieniając siebie, wpływasz na swoje życie, ludzi wokół Ciebie i relacje. Kiedy stajesz się lepsza, wszystko wokół Ciebie również staje się lepsze. Rozwijając Samoświdomość i będąc w kontakcie ze swoim głęboki "Dlaczego" swoim świętym CELEM masz wszystko, czego potrzebujesz do zmiany.

Program mentoringowy przygotowany jest w oparciu o..

5 poziomów transformacji, uczenia się i zmiany.

Przywracanie równowagi i przepływu w 4 aspektach naszej Jaźni.

Poszerzania świadomości i mądrości oraz wprowadzanie zmian w 8 kluczowych obszarach naszego funkcjonowania.

CZY JESTEŚ GOTOWA…?

Połącz się ze swoją duszą, sercem i ciałem aktywując potężną wewnętrzną trasformację

Pamiętaj, że twoje szczęście jest w twoich rękach. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, z kim pracujesz i jaka jesteś – Masz moc wyboru.

Rozpocznij swoją podróż, jako LIDERKA zmiany.

Na co dzień pracuję z kobietami, które powiedziały „TAK.Jestem gotowa się tym zająć”  i zrobiły krok w kierunku  zmiany.  A zmiana zaczyna się od  SAMOŚWIADOMOŚCI i głębokiego “DLACZEGO/CELU”. MOJE KLIENTKI ZDECYDOWAŁY SIĘ  ODKRYĆ DROGĘ DO SWOJEJ GŁEBOKIEJ TRANSFORMACJI… 

Jeśli pragniesz, tak jak one…

 Głębokiego i intymnego spotkania ze sobą

 Bardziej intymnych i satysfakcjonujących relacji

 Odkrywania swojej prawdziwej natury

 Większej odporności na wstyd i ocenę innych

 Pogłębionej pracy wokół własnych granic i samopoczucia

 Odzyskania Wewnętrzną Mocy i Sprawczości w życiu

 Więcej uczciwości i autentyczności w swoim życiu

 Uzyskać jasność, co do tego  kim jesteś i kogo chcesz mieć wokół siebie.

 Większej Samoświadomości i  skutecznych narzędzi rozwojowych

Przejścia przez proces transformacji w  zorganizowany sposób

 Wykorzystać kryzys do własnego wzrostu

To zaproszenie jest dla Ciebie

KLIENCI ODNAJDUJĄ WEWNĘTRZNE ZAUFANIE, SPOKÓJ I POCZUCIE BYCIA WYSTARCZAJĄCĄ W SWOIM ŻYCIU, RELACJACH I OBSZARZE ZAWOWODYM

Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi.. Rozpoczęcie współpracy z Iwoną było zdecydowanie punktem zwrotnym w moim zawodowym życiu. Byłam specjalistą uzależnionym od wiedzy, szkoleń, konferencji i wydawać by się mogło, że ciągłe doszkalanie się to pożyteczny nawyk, ale….. Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować. Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi. Czerpię z tego w życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym. A wiedza? Nadal kocham ją zdobywać 😊. Odkryłam jednak, że wolę towarzyszyć dzieciom i ich rodzicom, wspierać ich w ich drodze i rozwoju, aniżeli tylko dawać wiedzę, wskazówki, zalecenia. To też jest ważne, ale nie stanowi już celu mojej pracy. Takie nastawienie pozwoliło mi nawiązywać dużo głębsze i bardziej autentyczne relacje z tymi, z którymi współpracuję. Dziękuję Ci Iwona za tą ważną dla mnie pracę. I dziękuję też sobie, że byłam na nią gotowa 😊 Właścicielka firmy i terapeuta zabrzaurzeń odżywania.


MOI KLIENCI MÓWIĄ, ŻE NASZA PARCA TO PUNT ZWROTNY W ICH ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM

Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem CORAZ BLIŻEJ SIEBIE. czę się również pomagać innym na ich ścieżce Spotkanie Iwony było momentem zwrotnym w moim życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Jej wiedza, wsparcie i przewodnictwo powodują, że mam coraz więcej inspiracji i głębokiej motywacji do pracy nad sobą. Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem coraz bliżej siebie. Uczę się również pomagać innym na ich ścieżce nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów własnych, które kiedyś były moją nieświadomą codziennością. Dziękuję Ci Iwonko! Dagmara, psycholog

ODNAJDUJĄ SWÓJ ŚWIĘTY CEL, SWOJĄ DROGĘ I WYJĄTKOWY STYL BYCIA W ŚWIECIE

Dzięki naszej współpracy WIEM JAKIM CHCĘ BYĆ TERAPEUTĄ, , jakim chce być liderem a przede
wszystkim kobietą.

Iwona pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy w zupełnie inny sposób. A raczej spowodowała, że to ja sama do takiego momentu w swoim życiu doszłam, że potrafię to robić. Właśnie to, że mogłam to zrobić w odpowiednim dla siebie tempie i momencie zbudowało u mnie duże poczucie sprawstwa, dzięki któremu poczułam swoją wewnętrzną siłę. Dzięki naszej współpracy wiem jakim chcę być terapeutą, jak wdrożyć moje wartości do pracy z rodzicem i dzieckiem, jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą. To największa wartość jaką wynoszę z naszych spotkań, warsztatów czego nie doświadczyłam na żadnym innym szkoleniu czy superwizjach w jakich brałam udział do tej pory.

Uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych.

Poziom Podstawowy: Kompetencje.

Ja w relacji ze Sobą, Ludźmi i Światem. 

Fundamentem relacji z innymi,  jest relacja z samą sobą.  Umiejętność wyrażania siebie w relacji i świecie,  zachowanie równowagi między autonomią a  połączeniem pozwala nam, żyć w autentyczności i w zgodzie ze swoją naturą. 

To jaką tworzysz dynamikę z bliskimi ludźmi, będzie wpływać na  twoje samopoczucie, zdrowie, bezpieczeństwo i intymność. Jeśli wiesz jak tworzyć głęboką , silną relacje  z samą sobą szansa bezpieczną i spełnioną relację z innymi jest znacznie większa. Nasze umysły synchronizują i uczą się od siebie, poza słowami. Partnerzy relacji “współregulują” się nawzajem a mózg społeczny przenika każdy proces .  Budowania głębiej relacji z samą sobą, gruntuje pewność siebie, zaufanie, gotowość do podejmowania ryzyka i zmiany.

Sztuka Samoregulacji Tworzenie świadomości ciała dla głębokiego uzdrowienia.

Rozumiejąc nasze ciała i emocje, możemy jeszcze głębiej wspierać Siebie w tworzeniu zmian na poziomie komórkowym i DNA. Podstawą naszego ugruntowania, wrażliwosci i pewności siebie  jest połączenie pomiędzy naszym ciałem, emocjami i umysłem. Ten rezonans odgrywa kluczową rolę w procesie uzdrawiania Siebie i Głębszego zrozumienia swojej natury.. Umiejetność powracania do stanu równowagi i swobodne oscylowanie pomiędzy napięciem a rozluźnieniem, pozwala nam czuć się bardziej zorganizowanymi. Wtedy uczymy się odczuwać życie w całej jego pełni, poszerzając swoją pojemność na odczuwanie. Kiedy  ludzie  pozostają w wiecznym napięciu i stresie, będąc w trybie walka/ucieczka, trudno jest im z radością realizować swoje cele i wizje. Nauka bycia wewnętrznie wyregulowany, daje Ci możliwość zaopiekowania się sobą, w każdej trudnej sytuacji i wyzwaniu.

Aktywuj zaufanie i prawdziwą zmianę.

Komunikacja daje klucze do ludzkich serc i umysłów. W słowach możemy usłyszeć znacznie więcej, niż nam się wydaje, musimy wiedzieć tylko gdzie zajrzeć. Nasze twarze i ciała, wyposażone są w niezwykle złożony system transmisyjny, dający naszym rozmówcom dostęp do bieżących informacji o tym, co nas interesuje, co myślimy, co czujemy. Naukowcy szacują, że aż od 55% do 75% informacji przekazujemy na poziomie niewerbalnym, a nie w słowach, które wypowiadamy. Aby prawdziwie słyszeć i być słyszanym, potrzebujemy nauczyć się widzieć i słyszeć znacznie więcej, niż to co na powierzchni. Gdy próbujemy polegać tylko na słowach innych, umyka nam znaczna część komunikacji, szybko stracimy prawdziwy sens a sesja, współpraca staje się trudna. Komunikacja to droga dwutorowa, nie tylko ważne jest to co słyszmy, ale również, to co mówimy, jakich słów używamy i jak definiujemy rzeczy. Komunikacja między dwoma osobami, odbywa się na wielu głębokich poziomach jednocześnie. Zrozumienie podstawowych zasad komunikacji, pozwoli Ci głębiej i skuteczniej współdziałać z parterem, dziećmi czy współpracownikami. 

Realizowanie celów, pozostanie w zaangażowaniu i determinacji jednocześnie, ufając temu co się pojawia, to magiczna mieszanka struktury i elastyczności. Wiedząc, jak zarządzać tymi aspektami we własnym życiu z łatwością poprowadzisz siebie do realizacji  celów, marzeń i pragnień. Czym różni się motywacja wewnętrzna i zewnętrzna i jaki to ma wpływ na realizację naszych celów? Czym jest zaangażowanie i determinacja z jednoczesnym dbaniem o siebie i swój czas? Planowanie jest jedną z wyższych form zaangażowania. Pozwala nam obrać kierunek i ustawić właściwy kurs. Nawet jeśli zmienisz zdanie, wiesz gdzie jesteś. Planowanie i wyznaczanie celów, może też być ogromnie przyjemne i zabawne. Wiedząc jak to zrobić dobrze, wspierasz swoją przyszłą determinację, utrzymanie zaangażowania, poczucie sensu i wewnętrznej pasji .

Wbrew pozorom, ludzie nie zawsze entuzjastycznie reagują na nowe pomysły, wizje i cele. Jeśli będziesz wiedziała, jak trzymać przestrzeń dla energetyki nowych rzeczy, pomożesz swobie dostać się tam, gdzie najbardziej pragniesz .

Warsztat składał się z 3 części
Kim jestem i Skąd Pochodzę
Kim mi Wolno Być a Kim mi nie Wolno być
Kim Pragnę Być- Dusza Moja najgłębszą tożsamość.
Na warsztacie uczestniczki pracują ze swoją historią i tym jak możemy ją wciąż na nowo przekraczać .
🌗Kim jestem
🌖Skąd pochodzę
🌙Co mnie ukształtowało
🔥Gdzie podążam
🌍Jaki jest kolejny rozdział
 
Odkrywają przekonania o sobie, które ograniczają ich prawdziwą tożsamość, szukają nieśmiertelnego diamentu ukrytego głęboko w zakamarkach ich duszy. Sprawdzają co w nich musi obumrzeć nie dlatego ,że jest złe ale dlatego, że nie może ich zaprowadzić tam gdzie chcą.
🌘🌔🌓🌒
Każda z nas jest sama dla siebie wielka zagadką, musimy szukać samych siebie po często nie oczywistych śladach. Życie nie polega na wyrobieniu sobie oryginalności, marki czy image, lecz na odkryciu imienia przypisanego nam od zawsze.
Jak to robimy ?
————————————-
🌀Piszemy własna bajkę, aby rozpoznać ograniczające nas wzorce życiowe .
🌀Poznajemy to co w nas nieprawdziwe , aby móc przekroczyć swoją historie
🌀Czerpiemy z opowieści , baśni aby nauczyć się czytać pomiędzy słowami odkrywać ukryte tajemnice symbolu i metafory .
🌀Spotkamy swoją duszę , aby uzyskać wgląd w naturę rzeczy i rozpoznać siebie w oczach innej kobiety .

Poziom Zaawansowany: Kompetencje.

Zaprzyjaźnianie się z Lękiem i Przekształcanie Oporu w Przełom!

Czy kiedykolwiek czułaś, że lęk stoi na drodze do osiągnięcia twoich marzeń ? Czy opór, sprawia, że sabotujesz swoje projekty i plany?
W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań i zmian, musimy dowiedzieć się jak lęk może stać się Naszym sojusznikiem, a opór – źródłem energii do spektakularnych przełomów. Podczas tego modułu odkryjesz, jak możesz zrewolucjonizować swoje podejście do lęku i uczynić go kluczem do sukcesu. Tak jak w każdym moim programie kluczem, jest własna podróż i własna historia.

Podczas tego modułu zanurzysz się w zakamarki swojej historii aby :

* Zrozumieć jak oswajać obawy, aby zamiast walki, czerpać z nich inspirację do działania i prowadzenia siebie przez życie.
* Wydobyć ukrytą  w lęku moc i przekształcić ją w narzędzie twórczości i innowacji.
* Praktycznie radzić sobie z lękiem podczas podejmowania nowych wyzwań i zmian w życiu.
* Przekształcać opór w impuls do działania, który pomoże ci osiągnąć swoje cele.
* Zrozumieć i przełamać cykle autosabotażu

Proces Żałoby w Życiu Człowieka. Smutek, Odpuszczanie , Strata.

Wszystko to, co nie zostało ukończone, jest skazane na powtórzenie, aż się dopełni. Tak niewiele o niej się mówi. Tak bardzo, jej pierwotne znaczenie zostało zniekształcone, przez naszą kulturę a przechodzenie przez nią błędnie oceniane. Przeżywana w samotności z poczuciem wstydu i winy prowadzi ludzi do izolacji i wykluczenia. Ten moduł ma formę online i wyjazdową. Na trzy dni z dala od codzienności zanurzymy się w proces okrywania i oglądania żalu, smutku i straty. Dlaczego razem i na żywo?
By prawdziwie odkryć, czym jest… Wspólnota, Krąg i Rytuał w procesie przechodzenia żałoby.

 Jak to jest zanurzyć się w ciemność, tajemnicę, zaufanie? Czym jest emocjonalne pogodzenie się ze startą? Dopełniając to co, nie zostało ukończone, uwalniamy ukryte pokłady energii i siły życiowej. Potrzebujemy zrozumieć ten etap życia i nauczyć się w nim poruszać, aby wspierać siebie i innych w przechodzeniu przez zmianę , stratę i  śmierć.

Odkryj Swój Wewnętrzny Rytm

Ten moduł zaprasza Cię do  inspirującej podróż do odkrywania głębszych warstw Twojej prawdziwej natury poprzez pracę z cyklami rozwoju, relacji i natury. Ten intensywny i przekształcający moduł pozwoli Ci zgłębić mądrość cykli rozwoju.

Cykle są fundamentalnym elementem naszego istnienia, zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz. W trakcie tego warsztatu odkryjesz trzy kluczowe cykle, które wpływają na nasze życie:

 • Cykle Rozwoju:
  Przemierzając ścieżkę od narodzin do pełni swojego potencjału, doświadczasz różnych etapów rozwoju. Dowiesz się, jak te etapy kształtują Twoje postrzeganie siebie i relacje z innymi. Poprzez zrozumienie pytań kluczowych dla każdego etapu: Kim jestem? Kim jesteś? Kim jestem w stosunku do innych? Jak uzyskać to, czego potrzebuję? będziesz miał/miała narzędzia do skutecznego nawigowania przez życiowe wyzwania.
 • Cykle Relacji:
  Relacje są integralną częścią naszego życia. Praca z cyklami relacji pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak nawiązywać i utrzymywać zdrowe, wspierające i głębokie związki. Będziesz eksplorować cykle interakcji, komunikacji i zaufania, odkrywając, jakie wzorce wpływają na jakość Twoich relacji.
 • Cykle Natury:
  Natura jest największym nauczycielem harmonii i równowagi. Poznasz tajemnice cykli natury, takich jak pory roku, i nauczysz się jak je wykorzystać do wsparcia swojego osobistego wzrostu i sukcesu. Przeniesiesz te nauki na praktyczne strategie, które pomogą Ci lepiej zarządzać swoją energią i czasem.

Podczas warsztatu:

 • Odkryjesz, jak patrzeć na swój rozwój jako proces cykliczny, co pozwoli Ci zdobyć głębsze znaczenie i spokój.
 • Nauka pracy z cyklami pomoże Ci wydobyć nowe warstwy swojej tożsamości i uwolnić się od ograniczających przekonań oraz starych historii.
 • Nauczysz się wykorzystywać naturalne rytmy do odzyskania wewnętrznej mocy i mądrości oraz lepszego zarządzania energią.
 • Zdobędziesz umiejętność dostrzegania momentów inicjacji, wzrostu, obfitości i odpoczynku, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

W tym module,  nauczysz się tańczyć z rytmami natury, odblokować swoje ukryte potencjały i stać się bardziej świadomą i harmonijną twórczynią życia. Niezależnie od wieku, każdy dzień jest idealnym momentem, aby zacząć podróż w poszukiwaniu swojego wewnętrznego rytmu i żyć w zgodzie z nim.

Sekretna Droga Mądrej Kobiety: „Ta która wie”

Zawsze stoi tuż za nami,  poza zasięgiem wzroku. 

Cień jest psychologicznym terminem na wszystko, czego nie widzimy w sobie jest “ciemną stroną” naszej osobowości, Jest wszystkim czemu zaprzeczamy w sobie, co postrzegamy jako gorsze, złe lub jako niedopuszczalną część nas. Wszystko, co jest niezgodne z naszą wybraną świadomą postawą wobec siebie, schodzi na tę ciemną stronę.  Większość z nas dokłada wszelkich starań, aby uchronić swój wizerunek, przed czymś niepochlebiającym lub nieznanym. 

Praca z cieniem, jest niezwykle satysfakcjonującym, ale i wymagającym procesem. Kiedy zwracamy się w stronę naszego cienia, badamy i pracujemy z tym, co tam znajdujemy, zaczynamy uwalniać się od ukrytych sił, które potajemnie nas kontrolują, napędzają i obezwładniając. Odkrywanie cienia przenosi naszą wewnętrzną pracę na najgłębszy poziom i prowadzi do znacznie większej autentyczności, kreatywności, energii i osobistego przebudzenia. Ten introspekcyjny proces, jest niezbędny do osiągnięcia  dojrzałej dorosłości. Wszystko, czego potrzeba na początku, to ciekawość i chęć zajrzenia w siebie tam, gdzie być może wcześniej nie zaglądaliśmy. 

Wkraczanie w naszą własną ciemność, w nasze niezbadane terytoria jest aktem odwagi. I jest to naprawdę wrażliwe przedsięwzięcie. Jednak, kiedy to robisz zyskujesz jedną z najbardziej zaawansowanych, znaczących i potężnych umiejętności, której moim zdaniem nie jesteś w stanie zdobyć inaczej, niż poprzez własny proces.

Kiedy wiesz jak prowadzić proces integracji ciebie z pewnością i odwaga pomagasz klientowi :

Wychodzić poza ograniczające wzorce.
Pokonać przeszkody.
Przestać tkwić w autosabotażu.
Podejmować odważne  działania w kierunku swoich celów.
Pogłębiać swoją pewność siebie, miłość do siebie i współczucie.
Twoja zdolność do współtworzenia transformacji i wyników z klientami gwałtownie wzrasta.
Ale co może najważniejsze, kiedy pomagasz klientowi pracować z jego Cieniem, może odzyskać to wszystko, kim jest, uzyskać dostęp do wszystkich części siebie, poczuć się pełniejszym i żywym.

Praca z Cieniem to prawdziwie alchemiczne doświadczenie, które zmienia Ciebie (i Twoją pracę!) na zawsze.

Warsztat Wyjazdowy

3 dniowy Warsztat Wyjazdowy dotyczący jednej z najgłębszych prac jakie może wykonać. “Integracja Cienia w oparciu o 4 Archetypy i Pracę z Energią Pola”. To Głębokie i Intymne spotkanie z najgłębszymi częściami nas samych. To miejsce przegladania się w oczach innych kobiet i pozwolenia sobie a bycie bezbronną i chronioną. 

 

Zarejestruj się 

Twoja Podróż zaczyna się 7 Maja 2024

POZIOM 1: PODSTAWOWY

Cena regularna :3600

Cena promocyjna:2840 

możliwość płatności w miesięcznych ratach
4 miesiące: 710 zł
5 miesięcy: 568 zł
Napisz na info@iwonawojtasik.pl i omówi indywidualny plan płatności

WYKUP DOSTĘP NA 2 MIESIĄCE 
I SPRAWDŹ CZY PROGRAM JEST DLA CIEBIE.

napisz do mnie na info@iwonawojtasik.pl 

Twoja Podróż zaczyna się 14 Kiwetnia 2024

POZIOM 2:  ZAAWANSOWANY

 

Cena regularna :4300

Cena promocyjna:3400

(możliwość płatności w miesięcznych ratach. Napisz na info@iwonawojtasik.pl i omówi indywidualny tok płatności)

MASZ DODATKOWE PYTANIA ?

Umów się na bezpłatną ( niezobowiązującą)  sesję i uzyskaj odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Pomogę Ci sprawdzić, czy ta oferta, jest dla Ciebie.

Napisz na info@iwonawojtasik.pl 

NA MOICH WARSZTATACH KLIENCI ROZWIJAJĄ POTĘŻNE UMIEJĘTNOŚCI DOKONYWANIA ZMIAN I RELACJI Z INNYMI

Iwona słucha, a to ważne. Przy pracy z nią czułam się naprawdę wysłuchana. Tym samym wsparcie, które otrzymałam było uszyte na miarę moich potrzeb. Iwona jest kompetentna, posiada wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie i to czuć. W zawodowych ramionach Iwony czułam się bezpiecznie. Wykonuję zawód pomocowy. Wspieram innych, a to czego się od Iwony nauczyłam, stosuję w swojej praktyce do dziś. Nasza praca w dużej mierze powiązana była z aspektem relacji z moim Klientem, a to zawsze zaczyna się od określenia relacji z samą sobą. Dzięki Iwonie poznałąm i poczułam jak to jest ważne. Przy pracy z Iwoną znalazłam oparcie i poszerzenie dla swoich zdolności w obszarze pracy z drugim człowiekiem. Dziękuję za to z całego serca.

MÓWIĄ ,ŻE  TO NAJWAŻNIEJSZA LEKCJA W ICH ŻYCIU

Praca z Tobą to najważniejsza lekcja w moim życiu w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa…dzięki niej uczę się „bycia ze sobą” -nazywania i uznawania swoich potrzeb, emocji, uczuć, zdobywania nowych doświadczeń z akceptacją swoich niedoskonałości, budowania świadomości i uważności na siebie, na innych… zmiany, które we mnie następują, działania, które wprowadzam, wpływają także na moje otoczenie zwiększając umiejętności komunikacji i odpuszczania tego co nie wspiera… długa droga przede mną, ale każde spotkanie niesie nowe zadanie, nowe doświadczenie i nową mnie i choć to momentami bardzo trudne chcę się zmieniać i uczyć się siebie… nie wiem czy to rekomendacja?! 😉 ale na pewno kilka z moich odczuć.
Maja lider zespołu
uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych

ZAGLĄDAJĄ W NAJGLEBSZE ZAKAMARKI SWOJEJ DUSZY, UMYSŁU I SERCA…

Jedna z cudownych istot napotkanych na mej życiowej drodze. Pomogła mi zajrzeć w głąb siebie i zauważyć, że to co daje mi siłę jest we mnie. Pokazała mi drogę powrotu do korzeni, zauważyć tą małą dziewczynkę, która żyła utkwiona w odchlani mego serca. Dziś zjednoczona z własnym wewnętrznym dzieckiem czuję, że jestem zakorzeniona w ziemi jak silna Sekwoja...i mogę robić wiele dobrego. Praca z Iwoną to wspaniałe doświadczenie, któgo nie da się w pełni opisać...Trzeba przeżyć 🥰
Ala

OTWIERAJĄ SIĘ NA NOWE HORYZONTY , DOŚWIADCZAJĄ GŁĘBOKICH PRZEŁOMÓW I ODNAJDUJĄ W SOBIE MĄDROŚĆ

Iwona to jedna z moich ukochanych przewodniczek i nauczycielek. Jej doświadczenie i wiedza są imponujące, a uważność i intuicja wyjątkowe. Wiele razy jedno zdanie, czy jedno pytanie Iwony, wystarczało, żeby otworzyć mi zupełnie nowe perspektywy, zobaczyć nowe drogi, które wcześniej pozostawały dla mnie zakryte. Praca z nią bardzo przyśpieszyła i zintensyfikowała mój rozwój, a wsparcie Iwony pomogło mi przenawigować przez największe wyzwania mojego życia. Z całego serca polecam pracę z Iwoną. To cudowne doświadczenie.                                                  
Aga Siejka
"Wolniej Tu i Teraz"

Od 15 lat pracuję w obszarze wspierania ludzi w rozwoju, transformacji i nauczania. Rozpoczynając od dzieci, przez rodziców po specjalistów, kobiety i liderów w swoich społecznościach. I każdy, dosłownie każdy z nich miał nieograniczony potencjał, unikalną jakość, której potrzebował świat. Widząc prawa jakimi rządził się rozwój każdego małego i dużego człowieka, coraz bardziej rozumiałam jakich fundamentów potrzebujemy do transformacji i jak ważne jest zaglądanie głębiej i głębiej. Kocham patrzeć jak podczas wspólnej pracy kobiety stają się pewne siebie, kompetentne i ugruntowane.

RELACJE NAPRAWDĘ MAJĄ POTĘŻNĄ MOC oddziaływania. Mówi to doświadczenie, nauka i ludzka historia.
ZAUFANIE I WIARA w to, że osoba którą prowadzisz posiada wielki potencjał, rzeczywiście aktywuje i  poszerza jej możliwości. Długotrwałe przekonanie daje ludziom zdolność osiągania tego, co zamierzyli. Odwieczne przeświadczenie, że wiara czyni cuda, sprawia, że cuda się zdarzają.

Kiedy w końcu stajemy na nogi, czujemy, że świat nam sprzyja a jakaś nieokreślona siła prowadzi, obdarzając nas spokojem oraz potrzebnymi wskazówkami. Wreszcie przestajemy się czuć, jakbyśmy były na polu walki. Odczuwamy wszechogarniający nas spokój, mamy pogodę ducha oraz szacunek do siebie i innych. 

W naszym życiu pojawia się coraz mniej dramatów a coraz więcej intymności i wdzięczności. 

Uczymy się posiadać taką relację z własnym życiem jak nigdy dotąd.

Nie odkładaj Siebie na pózniej.

Zmiana zaczyna się od Ciebie !