Jesteś obecnie potrzebna bardziej, niż myślisz.

Naszym zadaniem, jako nauczycieli, terapeutów, liderów, psychologów  czy facilitatorów etc. jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla tych, którym pomagamy. Przestrzeni, w której będą mogli wsłuchać się w swoją intuicję – wewnętrzną mądrość, odnajdując radość i spełnienie w relacjach, życiu osobistym i zawodowym. Towarzysząc im w procesie transformacji pomagamy zobaczyć, jak poprzez własną wewnętrzną pracę w ich życiu może popłynąć więcej miłości, czułości, mocy i sprawczości.

To co robisz zobowiązuje Cię także do Twojej ciągłej wewnętrznej pracy, podczas której, odkrywasz jeszcze większe i coraz to nowe pokłady drzemiącego w Tobie potencjału i Mocy. Dzięki temu coraz bardziej rozumiesz, że to klient posiada w sobie wszystkie odpowiedzi, jak tworzyć najpiękniejszą rzeczywistość dla siebie i swoich bliskich.

Nasze zadanie polega na słuchaniu za pomocą serca i uszu, wskazówek płynących od klienta i połączeniu ich z naszą wiedzą i doświadczeniem w spójną całość. Całość, która będzie służyć dobru klienta i osobom z nim związanym.

Praca jaką wykonujemy zaczyna się od miłości i akceptacji, na których będą budowane głębokie relacje z klientem.

ODSŁUCHAJ NAGRANIE WARSZTATU

“Intro”


WPROWADZENIE DO KURSU “LABORATROIUM TRANSOFRMACJI I GŁĘBI”

Kompleksowy Program Edukacyjno- Rozwojowy,  dla kobiet, które zajmują się (lub przygotowują się) Wspieraniem w Rozwoju, Pomaganiem czy Nauczaniem Innych.

Jeżeli po obejrzeniu tego warsztatu, będziesz zainteresowana moim wsparciem w zakresie Własnej Wewnętrznej Transformacji jako praktyka  to do 25 stycznia do północy możesz dołączyć do kursu w przedsprzedaży  i  skorzystać z promocyjnej oferty.

Więcej informacji znajdziesz poniżej, ale jeżeli będziesz mieć do mnie pytania, to napisz na info@iwonawojtasik.pl

Laboratorium Transformacji i Głębi 

JEDYNA EDYCJA W TYM ROKU

START 31 STYCZNIA 2023

 

 

Przejdź głęboką przemianę i dotrzyj do nieograniczonych zasobów swojego potencjału, wewnętrznej mądrości, odwagi  i ugruntowania.

Laboratorium Transformacji i Głębi TO NIE SĄ PRZYPADKOWE TREŚCI CZY ZEBRANE LOSOWO “DOBRE NARZEDZIA I MAGICZNE SZTUCZKI”.

To Zorganizowana Ścieżka, w której jeden aspekt wspiera kolejny. A kolejny etap, budowany jest na poprzednim.

Przenieś swoją pracę i życie na głębszy poziom. 

Czy jesteś gotowa na Prawdziwą Transformację ?

Laboratorium Transformacji i Głębi 

Laboratoria to 10- miesięczny zaawansowany i głęboki program dla trenerów, nauczycieli, mentorów, facylitatorów czy uzdrowicieli (oraz każdej osoby, która wspiera innych w rozwoju), którzy chcą pogłębić umiejętności transformacyjne i odnaleźć swoje unikalne przywództwo, poprzez własną wewnętrzną prace, nowej jakości relacje oraz zrozumienie ludzkiej natury.

Większość programów i metod skupia się tylko, na jednej rzeczy: nauczeniu umiejętności i narzędzi lub rozwoju osobistym. Laboratorium Transformacji i Głębi, jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju, ponieważ edukuje i sięga o wiele głębiej, jest zaproszeniem, by odważyć się patrzeć, tam gdzie inni się boją, przejść własną transformację i odrodzić się. To do czego jesteś zaproszona w tym programie, wykracza poza schematy pracy Trenera, Coacha, Mentora, Nauczyciela czy tylko własnego rozwoju. Połączenie twoich darów, doświadczenia i narzędzi z Mądrością i Zdolnością do Transformacji, pozwala Ci stanąć w pełni swojego potencjału i zobaczyć siebie w całkiem Nowy Odmieniony Sposób.

Od 15 lat pracuję w obszarze wspierania ludzi w rozwoju, transformacji i nauczania. Rozpoczynając od dzieci, przez rodziców po specjalistów, kobiety i liderów w swoich społecznościach. I każdy, dosłownie każdy z nich miał nieograniczony potencjał, unikalną jakość, której potrzebował świat. Widząc prawa jakimi rządził się rozwój każdego małego i dużego człowieka, coraz bardziej rozumiałam jakich fundamentów potrzebujemy do transformacji i jak ważne jest zaglądanie głębiej i głębiej. Kocham patrzeć jak podczas wspólnej pracy kobiety stają się pewne siebie, kompetentne i ugruntowane.

RELACJE NAPRAWDĘ MAJĄ POTĘŻNĄ MOC oddziaływania. Mówi to doświadczenie, nauka i ludzka historia.
ZAUFANIE I WIARA w to, że osoba którą prowadzisz posiada wielki potencjał, rzeczywiście aktywuje i  poszerza jej możliwości. Długotrwałe przekonanie daje ludziom zdolność osiągania tego, co zamierzyli. Odwieczne przeświadczenie, że wiara czyni cuda, sprawia, że cuda się zdarzają.

Posłuchaj co będzie się działo w ramach Programu Laboratorium

To moje zaproszenie które nagrałam ponad 2 lata temu Zapraszam  do wysłuchania półgodzinnego wykładu, gdzie opowiadam o Samoregulacji. Oraz o tym jak i z czym pracujemy w ramach Programu „Laboratorium Rozwoju & Transformacji „

Z góry przepraszam za moją walkę ze światłem. Był to mój  mój debiut ( no może nie do końca debiut ) ale jedno z pierwszych  nie interaktywnych nagrania do kamery .  Postanowiłam rzucić sobie wyzwanie i rozwijać tą formę przekazu.

 

 

Osobista Ścieżka Transformacji

Natura Ludzkich Zachowań

8 Obszarów Pracy z Klientem

Umięjętności Transformacyjne

Potencjał Podejścia Opartego na Relacjach

Poziom Podstawowy: Kompetencje.

Transformująca Moc Relacji i Sztuka Zarządzania Energią.

Sercem nauczania, mentoringu, coachingu czy terapii są relacje. To fundament wszystkich oferowanych przeze mnie programów. Umiejętność budowania głębokich relacji tworzy zaufanie, gotowość do podejmowania ryzyka i zmiany. To jaką tworzysz dynamikę z klientem, będzie wpływać na jego gotowość do skorzystania z Twoich propozycji i Twojej mądrości, jego otwartość i odwagę. Jeśli wiesz jak tworzyć głęboką , silną relacje szansa na zmianę jest znacznie większa.. Nie żyjemy w próżni, a nasza relacja trenerska staje się częścią podróży klienta. Nasze umysły synchronizują i uczą od siebie, poza słowami. Partnerzy relacji “współregulują” się nawzajem a mózg społeczny przenika każdy proces uczenia się. “Czuję ,że ty mnie czujesz i przez to się zmieniam”.

Sztuka Samoregulacji Tworzenie świadomości ciała dla głębokiego uzdrowienia

Rozwijając kompetencje w zakresie własnej samoregulacji, uczymy samoregulacji klienta. Rozumiejąc nasze ciała i emocje, możemy jeszcze głębiej wspierać naszych klientów w tworzeniu zmian na poziomie komórkowym i DNA. Musimy zrozumieć ,że podstawą naszej pracy jest fizyczne i emocjonalne dostrojenie się do partnera relacji. Ten rezonans teraputyczny odgrywa kluczową rolę w procesie niesienia pomocy i wsparcia. Umiejetność powracania do stanu równowagi i swobodne oscylowanie pomiędzy napięciem a rozluźnieniem, pozwala ludziom czuć się bardziej zorganizowanymi. Wtedy uczymy się odczuwać życie w całej jego pełni, poszerzając swoją pojemność na odczuwanie. Kiedy klienci pozostając w wiecznym napięciu i stresie, będąc w trybie walka/ucieczka, trudno jest im z radością realizować swoje cele i wizje. Nauka bycia wewnętrznie wyregulowany, daje im możliwość zaopiekowania się sobą, w każdej trudnej sytuacji i wyzwaniu.

Aktywuj zaufanie i prawdziwą zmianę.

Komunikacja daje klucze do ludzkich serc i umysłów. W słowach możemy usłyszeć znacznie więcej, niż nam się wydaje, musimy wiedzieć tylko gdzie zajrzeć. Nasze twarze i ciała, wyposażone są w niezwykle złożony system transmisyjny, dający naszym rozmówcom dostęp do bieżących informacji o tym, co nas interesuje, co myślimy, co czujemy. Naukowcy szacują, że aż od 55% do 75% informacji przekazujemy na poziomie niewerbalnym, a nie w słowach, które wypowiadamy. Aby prawdziwie słyszeć i być słyszanym, potrzebujemy nauczyć się widzieć i słyszeć znacznie więcej, niż to co na powierzchni. Gdy próbujemy polegać tylko na słowach innych, umyka nam znaczna część komunikacji, szybko stracimy prawdziwy sens a sesja, współpraca staje się trudna. Komunikacja to droga dwutorowa, nie tylko ważne jest to co słyszmy, ale również, to co mówimy, jakich słów używamy i jak definiujemy rzeczy. Komunikacja między dwoma osobami, odbywa się na wielu głębokich poziomach jednocześnie. Zrozumienie podstawowych zasad komunikacji, pozwoli Ci głębiej i lepiej wspierać innych w drodze do zmian, transformacji i osiągania sukcesów .

Skutecznie pomagaj w Utrzymaniu i Rozwijaniu Wizji Klienta.

Realizowanie celów, pozostanie w zaangażowaniu i determinacji jednocześnie, ufając temu co się pojawia, to magiczna mieszanka struktury i elastyczności. Wiedząc, jak zarządzać tymi aspektami we własnym życiu z łatwością poprowadzisz klientów do realizacji ich celów, marzeń i pragnień. Czym różni się motywacja wewnętrzna i zewnętrzna i jaki to ma wpływ na realizację naszych celów? Czym jest zaangażowanie i determinacja z jednoczesnym dbaniem o siebie i swój czas? Planowanie jest jedną z wyższych form zaangażowania. Pozwala nam obrać kierunek i ustawić właściwy kurs. Nawet jeśli zmienisz zdanie, wiesz gdzie jesteś. Planowanie i wyznaczanie celów, może też być ogromnie przyjemne i zabawne. Wiedząc jak to zrobić dobrze, wspierasz przyszłą determinację i utrzymanie zaangażowania, sensu i wewnętrznej pasji klientów i grupy.

Wbrew pozorom, ludzie nie zawsze entuzjastycznie będą reagować na nowe pomysły, wizje i cele. Jeśli będziesz wiedziała, jak trzymać przestrzeń dla energetyki nowych rzeczy, pomożesz swoim klientom dostać się tam, gdzie najbardziej pragną .

Praca oparta na relacjach i kręgu.

To intymne 3 dniowe spotkanie na żywo, aby głęboko zanużyć się w obecność i wspierać siebie nawzajem w poszukiwaniu nowych podejść do bieżących wyzwań, związanych z życiem i pracą.

TO MIEJSCE, GDZIE UCZYMY SIĘ WIDZIEĆ SIEBIE NAWZAJEM, WYCZUWAĆ POLE, KTÓRE TWORZYMY I TO CO SIĘ Z NIEGO WYŁANIA.
WSPÓLNIE, POSZUKUJEMY mądrości wobec zagubienia, ODKRYWAMY innowacyjne rozwiązania, tworząc mapę naszej dalszej drogi lidera.
UZDRAWIAMY głębokie zranienia, ucząc się otwierać nasze serca, umysły i ciała na piękno relacji.

Poziom Zaawansowany: Kompetencje.

Zaprzyjaźnianie się z Lękiem i Przekształcanie oporu w przełom.

Jeśli nie wiemy, jak oswoić lęk i wydobyć go na powierzchnię, może stać się jedną z największych przeszkód w transformacji i osiąganiu sukcesów twoich i tych, których prowadzisz. Kiedy lęk działa z ukrycia, generuje opór a wtedy zaczynamy sabotować nasze projekty, plany i marzenia. Mamy uczucie, że nigdy nie dostaniemy tego, czego naprawdę chcemy a za zakrętem czai się, tylko niebezpieczeństwo a nie możliwości!

Będąc w objęciach lęku skupiamy się na czarnych wizjach.Spędzamy życie próbując z nim walczyć, ignorować i unikać. Jednak, jeśli jesteś człowiekiem, będziesz odczuwać lęk. Lęk towarzyszy nam, kiedy robimy coś nowego, doświadczamy zmian w życiu, coś tracimy albo zyskujemy, kiedy wchodzimy na nowy etap czy tracimy kontrolę, itd. Jeśli wiesz, jakich narzędzi użyć, w lęku masz okazję zobaczyć transformację i zmianę. Możesz wydobyć z niego moc, do potężnych zmian w życiu.

Proces Żałoby w Życiu Człowieka. Smutek, Odpuszczanie , Strata.

Wszystko to, co nie zostało ukończone, jest skazane na powtórzenie, aż się dopełni. Tak niewiele o niej się mówi. Tak bardzo, jej pierwotne znaczenie zostało zniekształcone, przez naszą kulturę a przechodzenie przez nią błędnie oceniane. Przeżywana w samotności z poczuciem wstydu i winy prowadzi ludzi do izolacji i wykluczenia. Ten moduł ma formę online i wyjazdową. Na trzy dni z dala od codzienności zanurzymy się w proces okrywania i oglądania żalu, smutku i straty. Dlaczego razem i na żywo? By prawdziwie odkryć, czym jest… Wspólnota, Krąg i Rytuał w procesie przechodzenia żałoby.

Aby pomóc swoim klientom zrozumieć i przejść proces żałoby i pogodzić się emocjonalnie z tym co utracone, potrzebujesz najpierw dosłownie zrobić to sama. Jak to jest zanurzyć się w ciemność, tajemnicę, zaufanie. Często pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić w pracy z klientem zanim przejdziemy do planowania, ustalania celów i radosnego działania, to pomóc im pogodzić się emocjonalnie z tym, co gotowe jest do puszczenia, i dopełnić ból starty. Czym jest emocjonalne pogodzenie się ze startą? Dopełniając to co, nie zostało ukończone, uwalniamy ukryte pokłady energii i siły życiowej. Potrzebujemy zrozumieć ten etap życia i nauczyć się w nim poruszać, aby wspierać siebie i innych w przechodzeniu przez zmianę , stratę i symboliczną śmierć.

Magia naginania czasu.

Jak pracować i żyć według własnego rytmu? To jedo z podstawowych wyzwań współczesnego świata. Coraz więcej osób odkrywa, że coś jest nie tak, ze sposobem, w jaki wykorzystujemy naszą energię. Wobec plagi wypaleń zawodowych, rywalizacji, nadmiaru zajęć i pośpiechu, jesteśmy wezwani do refleksji nad tym, jak traktujemy nasze ciała i nasze rezerwy energii. Wykorzystanie mądrości i mocy, jaka płynie z tych naturalnych cykli, może pomóc nam powrócić do równowagi. Korzystając z lekcji natury i synchronizacji z cyklami mamy szanse na realizację panów i sukcesu na własnych warunkach, w zgodzie z naszą prawdziwą naturą i własnym rytmem. Każdy cykl charakteryzuje się poszczególnymi fazami : inicjacją, wzrostem, obfitością i wreszcie odpoczynkiem. Kiedy zaczynamy rozumieć, że sekretem wzrostu jest patrzenie na niego w sposób cykliczny (zamiast jak na proces liniowy), mamy dostęp do potężnego narzędzia. Twoje życie nabiera głębszego znaczenia, stajesz się bardziej efektywna i realizująca swoje cele , czujesz się bardziej spokojna, uziemiona i zsynchronizowana . I wiesz jak wspierać innych na znacznie głębszych i zaawansowanych poziomach.

Sekretna Droga Mędrej Kobiety

Zawsze stoi tuż za nami, po prostu poza zasięgiem wzroku. W każdym bezpośrednim świetle rzucamy cień. Cień jest psychologicznym terminem na wszystko, czego nie widzimy w sobie jest “ciemną stroną” naszej osobowości, Zaprzeczamy w sobie wszystkiemu, temu, co postrzegamy jako gorsze, złe lub jako niedopuszczalną część nas. Wszystko, co jest niezgodne z naszą wybraną świadomą postawą wobec siebie, schodzi na tę ciemną stronę. Większość z nas dokłada wszelkich starań, aby uchronić swój wizerunek, przed czymś niepochlebiającym lub nieznanym. Obserwowanie cienia pomaga zrozumieć, jak możemy okazywać dary w jednej dziedzinie życia, pozostając nieświadomym złego zachowania w innych dziedzinach. Każdy człowiek, jest na to podatny. Praca z cieniem, jest niezwykle satysfakcjonującym, ale i wymagającym procesem. Odkrywanie cienia przenosi naszą wewnętrzną pracę na najgłębszy poziom. i Prowadzi do znacznie większej autentyczności, kreatywności, energii i osobistego przebudzenia. Ten introspekcyjny proces, jest niezbędny do osiągnięcia dorosłej dojrzałości (co jest rzadkością w większości przypadków).

Warsztat Wyjazdowy

3 dniowy Warsztat Wyjazdowy dotyczący jednej z najgłębszych prac jakie może wykonać. “Integracja Cienia w oparciu o 4 Archetypy i Pracę z Energią Pola”. To Głębokie i Intymne spotkanie z najgłębszymi częściami nas samych. To miejsce przegladania się w oczach innych kobiet i pozwolenia sobie a bycie bezbronną i chronioną. 

 

Czy kurs Laboratorium Transformacji i Głębi  jest teraz dla Ciebie?

Wciąż się wahasz? Rozumiem Nic dziwnego. To spora deklaracja z Twojej strony:” wychodzę na głębszy poziom mojego życia i pracy, aktywując moje unikalne dary i talenty”  „vs” jeszcze nie teraz”  Mam więc dla Ciebie kilka słów, które wiele mogą  rozjaśnić.

Ten program, jest dla Ciebie jeśli:

✅Chcesz być coraz lepsza w tym co robisz. I rozumiesz, że wymaga to zaangażowania.

✅Jesteś gotowa na wewnętrzną pracę i poszukujesz w tym co robisz głębokiego Spotkania z Samą Sobą. Poszukujesz mentora, który pomoże Ci,  zmierzyć się z głębia swojego istnienia wydobyć i rozwijać swoje dary i  talenty, aby lepiej wspierać siebie i  innych.

✅Chcesz nauczać, pomagać i wspierać ludzi w rozwoju. I rozumiesz, że oznacza to stałe zaangażowanie w swój własny rozwój osobisty i ekspansję.

✅Pragniesz sięgać głęboko, głęboko, głęboko, i robić to z gracją, odwagą,  pewnością siebie i powagą. (Rozumiesz, że GŁĘBOKOŚĆ w tych czasach jest potrzebą, że nie jest  “słodką” fanaberią).

✅Zależy Ci na rezultatach, które tworzysz dla swoich klientów i we własnym życiu, bardziej niż na wizerunku, który przedstawiasz lub marketingu.

✅Masz potrzebę głębszego  zrozumienia rzeczywistości, siebie i klienta,  jego pragnień potrzeb i skutecznych rozwiązań problemu.

✅Szukasz sposobów pracy z drugim człowiekiem na innym głębszym poziomie

✅Chcesz dogłębnie zrozumieć ludzką naturę i  ludzkie tendencje, które sprawiają, że klienci tkwią w okolicznościach, których nie lubią lub nie chcą. Szukasz mądrości która pozwoli ci poradzić sobie z każdym trudnym klientem.

Ten program,  nie jest dla Ciebie jeśli:

⛔️Szukasz raczej skrótów,  szybkich efektów i magicznych uniesień..
⛔️Masz przekonanie, że 3 dniowe warsztaty, czy przeczytanie e- booka wystarczy, aby opanować integralną sztukę prowadzenia nauczania i wspierania w rozwoju innych. 

⛔️Uważasz, ze wystarczy szlifować swoje narzędzia i warsztat pracy, aby być skutecznym i unikalnym liderem, nauczycielem, facylitatorem czy coachem.  I nie zamierzasz wykonywać głębokiej wewnętrznej pracy. 

⛔️Uważasz, że twoja praca i życie osobiste to dwie różne planety i że to kim jesteś w swoim życiu osobistym, nie ma nic wspólnego z tym  kim jesteś jesteś w swojej pracy. 

⛔️Nie interesuje Cię własna transformacja, nie poszukujesz głębszego zrozumienia swojej  natury i natury drugiego człowieka.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ INFORMACYJNĄ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ. ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I SPRAWDŹ CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE

napisz na info@iwonawojtasik.pl w tytule wpisz “sesja informacyjna”i napisz kiedy chciałabyś się spotkać. 

Poznaj Opinię moich Klientek

“Dzięki pracy z Iwoną i uczestnictwie w jej programach rozwojowych, mogłam pogłębić swój warsztat pracy o praktyczne narzędzia wspierające moich klientów.”
Jestem psychologiem dziecięcym, pedagogiem specjalnym, terapeutą. Pracuję z dziećmi od 14 lat w nurcie rozwojowym, blisko potrzeb dziecka. https://www.malewielkiesprawy.pl
Dzięki pracy z Iwoną i uczestnictwie w jej programach rozwojowych mogłam pogłębić swój warsztat pracy o praktyczne narzędzia wspierające moich klientów. Co ważne jeśli nie najważniejsze mogłam przyjrzeć się własnym procesom, przeanalizować i zrozumieć skąd biorą się różne mechanizmy. Ta wiedza ma bezpośrednie przełożenie na moją pracę: dbanie o swoje zasoby, samoregulację, wsparcie klientów poprzez tworzenie bezpiecznej przestrzeni, umiejętność nazywania i rozpoznawania różnych stanów emocjonalnych i szukania sposobów na zaopiekowanie się nimi.A w życiu prywatnym uczę się z wrażliwością obserwować siebie w nowej roli- wspierając małego człowieka. Z całego serca polecam uczestnictwo w programach Iwony- piękne i transformujące doświadczenie zarówno na poziomie zawodowym jak i osobistym.

“Warsztaty z Iwoną umożliwiły mi pracę na innym poziomie relacji z drugim człowiekiem. Jednocześnie pozwoliły zrozumieć te części mojej osobowości, które domagały się zadbania i wysłuchania.
Iwona podaje wiedzę w merytoryczny, uporządkowany sposób, co bardzo sobie cenię.”Mam na imię Andżelika i jestem szczęśliwą żoną, mamą i tutorką w Fundacji Dmuchawiec, której jestem współzałożycielką. Pasjonuje mnie tutoring oparty o relacje oraz świat od biologiczno-chemicznej strony. Mam możliwość realizacji pomysłu na życie zawodowe na co dzień pracując z uczniami Szkoły podstawowej Dmuchawiec. www.fundacjadmuchawiec.pl

„Spotkanie z Iwoną, to było moje spotkanie ze sobą.
Zmieniło niezwykle dużo i rozpoczęło zupełnie inny rozwój mojej pracy.”

Jestem dyplomowanym praktykiem IFS i jestem w trakcie pogłębiających szkoleń w tym nurcie terapii.
www.neuro-mind.pl/oferta/terapie/wsparcie-psychologiczne/terapia-ifs-internal-family-systems/ Moje zainteresowania zawodowe do tej pory dotyczyły szeroko pojętej pracy z traumą oraz wspierania osób/rodzin z trudnościami w jedzeniu oraz rozwijających się w spektrum autyzmu.

Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować.
Spotkanie z Iwoną, to było moje spotkanie ze sobą.
Zmieniło niezwykle dużo i rozpoczęło zupełnie inny rozwój mojej pracy.

Natalia Bakierska 

“Chociaż minęło kilka lat od naszego spotkania, do dziś jestem przekonana, 
że Iwona to dla mnie dar od życia.”

https://nataliamariabekierska.pl/
Iwoną czuć to coś, taką siostrzaną bliskość. Bez oceniana. W byciu słyszaną. W chęci zrozumienia. W otwartości na niestandardowość. W intymności. W poczuciu wolności.

Później życie przyniosło mi rozwijanie kompetencji pod skrzydłami Iwony. 
Na myśl o tej pracy, czuję w sercu spokój i pewność, że w energii Iwony i jej zaopiekowaniu, naprawdę mogę zmierzyć się z głębią swojego istnienia. Poszerzyć się i upewnić co do własnych talentów, a co najważniejsze, mieć świadomość jak je dalej rozwijać, tak aby jeszcze lepiej móc pomagać innym. Uziemienie Iwony pozwala dotknąć obszarów, do których nie zawsze jest łatwo dotrzeć samemu. 

Od 2018 roku czytam z Kroniki Akaszy. Prowadzę innych do unikalnych jakości ich duszy i pomagam odnaleźć te jakości w ich codzienności.

“Zawsze w najbardziej przełomowych momentach wracam do Iwony, jest pierwszą osobą, o której myślę, kiedy czuję, że potrzebuję przewodniczki przed zrobieniem kolejnego dużego skoku.”

Soul coachka, HR-ka i miejska ogrodniczka. Zielona wiedźma i alchemiczka emocji, która towarzyszy kobietom w sięganiu po swoją moc poprzez odzyskanie połączenia z cyklami swojego ciała i natury. Kocha łączyć pozornie sprzeczne światy. Równie dobrze czuje się w dużej korporacji, gdzie wspiera managerów w zarządzaniu zespołami, jak i w ogrodzie, gdzie praktykuje komunikację z roślinami.

www.instagram.com/wolniejtuiteraz/

www.facebook.com/wolniejtuiteraz/

www.wolniejtuiteraz.pl

Od kilku lat jestem na ścieżce intensywnego rozwoju i pracowałam różnymi metodami, z różnymi osobami. Jednak zawsze w najbardziej przełomowych momentach wracam do Iwony. Jej intuicja, uważność i wyjątkowy zmysł, którego nie potrafię nazwać słowami, są jak kompas, który zawsze pomaga mi odnaleźć się w meandrach wielowymiarowej rzeczywistości. Bardzo cenię bogatą, holistyczną wiedze Iwony, jej ogromne doświadczenie i unikalne umiejętności, które nabyła podczas wieloletniej praktyki pracy z kobietami. Iwona jest pierwszą osobą, o której myślę, kiedy czuję, że potrzebuję przewodniczki przed zrobieniem kolejnego dużego skoku.