Roczny program Mentoringowy, dla  nauczycielek, trenerek, terapeutek, coachek , psychololożek,  kobiet pracujących w branży edukacji i  rozwoju osobistego.


Laboratorium Transformacji i Głębi

Odkryj wyjątkową podróż, która odmieni twoje życie i karierę jako trenerki, terapeutki, nauczycielki lub liderki branży rozwoju osobistego!

Pokaż się swoim klientom z Pewnością, Odwagą i Wrażliwością.

To Kim jesteś i Kim się stajesz, jest kluczowe. 

Pozwól swoim osobistym doświadczeniom prowadzić Twoich klientów do autentycznych zmian. Odkryj, jak połączyć narzędzia zmieniające życie z tym, kim naprawdę jesteś, i twórz wyjątkowe podejście, którego nie da się powielić. Czas, byś stała się jeszcze bardziej skuteczną w tym, co kochasz robić najbardziej 

Odnajdź Pewność Siebie, Poczucie Kompetencji, Odwagę i Ugruntowanie w swoim Sercu, Duszy i Ciele.

KOLEJNA EDYCJA: 31.01.2023

Jeśli widzisz nieograniczony potencjał we własnej pracy wewnętrznej i pragniesz się stawać coraz bardziej skuteczną w prowadzeniu swoich klientów do zmiany, to jestem tu w tym programie, by Cię wspierać na Twojej drodze.

Nazywam to wyjątkowym doświadczeniem, ponieważ nie jest to kolejne szkolenie czy kurs, który można znaleźć w książkach czy skopiować z internetu. Moja misja to pomóc Ci spożytkować Twoje osobiste historie, zmagania i wyzwania, aby rozwinąć się i pogłębić swoją pracę. Twoje życie i doświadczenia mają ogromny wpływ na to, jak prowadzisz swoich klientów do przełomowych zmian.

Narzędzia, które poznasz w tym programie są nie tylko skuteczne, ale także połączone z tym, kim jesteś jako osoba. Wiem, że autentyczność i empatia są kluczowe w pracy z ludźmi, dlatego integruje wewnętrzną pracę z technikami. To właśnie to połączenie czyni nas jako praktyków wyjątkowymi. Każdy z nas ma unikalne historie i talenty, które przyczyniają się do tworzenia niepowtarzalnej, inspirującej przestrzeni rozwoju.

Zapraszam Cię na niepowtarzalną podróż, która otworzy nowe perspektywy, umożliwi głębszy związek z sobą i klientami oraz przyniesie niesamowite rezultaty.

Program, który stworzyłam, nie jest zwykłą szkołą czy kursem. To co tutaj tworzymy z uczestnikami to wspólnotę pasjonatów, którzy dążą do tworzenia pozytywnej zmiany w świecie, zaczynając od nas samych i naszej pracy.

Dołącz do nas, by odkryć pełen potencjał swojej pracy wewnętrznej i stań się prawdziwym liderem branży rozwoju osobistego. Niech Twoja podróż stanie się inspiracją dla innych, nie do powtórzenia i nie do skopiowania. Już teraz czekam na Ciebie, byśmy razem stworzyli wyjątkowe i transformacyjne doświadczenie, które odmieni Twoje życie i Twoją pracę na zawsze.

Program Laboratorium, to zaproszenie dla CIEBIE, by odważyć się patrzeć, tam gdzie inni się boją, przejść własną transformację praktyka, połączyć z duszą... i wspierać swoich klientów w najtrudniejszych przeszkodach, największych lękach, w dążeniu do ich największych pragnień i potencjału.

KIEDY MOŻESZ TO ZROBIĆ, WYRÓŻNIASZ SIĘ, CZUJESZ SIĘ BARDZIEJ POŁĄCZONA I PEWNIEJSZA,  PRZYCIĄGASZ WIECEJ  KLIENTÓW,  TWOJA PRACA JEST DUŻO BARDZIEJ CENIONA. 

WIESZ JAK WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I POPROWADZIĆ KLIENTA W KIERUNKU ZMIANY.

1FFAB8AA-4E34-4464-8B03-F8FE2A735339-scaled-ouwxunfq0cu2dazv7562xcec3la0wadfzxvh64ypls

Te z Nas które Czują Wezwanie…

do ciągłego wzrostu, promowania zrównoważonego rozwoju , odkrywania swojej wewnętrznej mądrości i stawania w pełni własnego potencjału w prowadzeniu innych …..
_____________________

….wiedzą ,że muszą iść znacznie głębiej

….wiedzą ,że to kim jesteśmy i  co robimy nadaje kierunek innym i tworzy dynamikę nowych relacji w świecie 

…czują odpowiedzialność i i zobowiązanie jakie złożyły otwierając swój biznes, rozpoczynając praktykę czy ścieżkę zawodową,

To szkolenie uczy jak stać się bardziej wrażliwym, przenikliwym i efektywnym praktykiem. Uczy z uważnością patrzeć na klientów. Zmienia nie tylko sposób w jaki zajmujemy się klientami, ale także sposób w jaki zajmujemy się sobą i naszymi bliskimi.

Tak wiele kobiet obecnie pragnie głębszych i bardziej satysfakcjonujących zmian dla siebie i swoich klientów.

Nasza praca to znacznie więcej niż metoda. To tworzenie świętej przestrzeni na transformację i głębokie spotkanie ze sobą i drugim człowiekiem.
To umiejętność słuchania swojej intuicji, poddania się wewnętrznej mądrości i prowadzeniu. 

By móc mądrze używać metod czy narzędzi, najpierw potrzebujemy zrozumieć siebie, stanąć w naszej wrażliwości, zbudować głębokie relacje i rozwinąć zaufanie.

Podczas naszej podróży pomogę Ci dotrzeć do wewnętrznych zasobów i odnaleźć w sobie żródło ogromnej wiedzy.
Pokażę, jak zaufać procesowi i puścić wieczną kontrolę, uwolnić oczekiwania i napięcia pozwalając sobie i klientowi na więcej improwizacji, elastyczności , radość relacji i spełnienia w swoim procesie.

Laboratoria to programy, które pomagają dotrzeć do wewnętrznych zasobów i odnaleźć w sobie żródło ogromnej wiedzy. Uczą jak zaufać procesowi i puścić wieczną kontrolę, uwolnić oczekiwania i napięcia pozwalając sobie i klientowi na więcej improwizacji, elastyczności , radość relacji i spełnienia w swoim procesie.

To miejsce w którym, będziesz mogła..

 • pogłębić swoje umiejętności trenerskie, coachingowe, przywódcze, pedagogiczne czy terapeutyczne ect. poprzez własny proces,
 • uzyskać nieograniczony dostęp do wewnętrznej mądrości,
 • nauczyć się dabc o siebie i opanować sztukę samo opieki.
 • nauczyć się zarządzania energią grupy oraz relacji 1:1,
 • zrozumieć w pełni magię podejścia do pracy opartą na relacji, zasadach zrównoważonego rozwoju,  badań nad ludzką naturą i wiedzy z zakresu neurobiologii,
 • wykonać własna wewnętrzną podróż, która odmieni Twoje postrzeganie siebie, swojego klienta i Twojej praktyki,
 • uzyskać praktyczne wsparcie w Twojej pracy oraz przestrzeń na głęboki i wspierający mentoring ,
 • nauczyć się,  jak dbać o swoje  dobre samopoczucie, odpowiedni poziom energii i obudzić  kreatywność, zyskując  wciąż nowe inspiracje do pracy
 •  
model-2333326_1920-768x1152

CZY JESTEŚ GOTOWA…?

 

Potrzebujemy Kobiet Przewodniczek nowej Generacji.  
Nowa jakość przewodnictwa, potrzebuje nowych zasad a przede wszystkim  nowych umiejętności i wiedzy.

 

Zrozumienie świata i ludzi wiedzie przez zrozumienie siebie. Zmieniając relacje ze sobą, zmieniamy relacje ze światem, dlatego nasz praca w programach jest głęboko osadzona we własnym procesie w 8 aspektach rozwoju. 

Programy rozwojowe “Laboratorium” to przestrzeń na rozwijanie umiejętności, które pozwolą Ci widzieć drugiego człowieka naprawdę, takim jakim jest. Bez oceniania. Z nastawieniem na widzenie potencjału i kierunku w jakim Klient,  chce i może się rozwijać z tego miejsca, w którym teraz jest. 

Relacje to proces dwukierunkowy.  Ty jesteś istotna – to, co sobą reprezentujesz, kim jesteś i z jaką energią pojawiasz się w relacji ma znaczenie. To, na ile jesteś gotowa spotkać się z tym, co trudne w innych, zależy od tego na ile spotkałaś się z tym co najtrudniejsze w sobie samej. Dzięki temu potrafisz robić przestrzeń na emocje – wszystkie, bez wyjątku, na trudne wspomnienia, zranienia, krzywdę. Potrafisz utrzymać przestrzeń dla wszystkiego co potrzebuje uwagi, a przez uwagę jest uzdrawiane.

Jeśli pragniemy więcej,  musimy zrozumieć, że nie jesteśmy neutralne w relacji z klientami. Ty masz na nich wpływ i oni na Ciebie. Świadomość tego wpływu i zależności jest często kluczowa dla zdrowej współpracy i skutecznej pomocy.

KLIENCI ODNAJDUJĄ WEWNĘTRZNE ZAUFANIE, SPOKÓJ I POCZUCIE BYCIA WYSTARCZAJĄCĄ W SWOJEJE PRAKTYCE, RELACJACH I BIZNESIE

Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi.. Rozpoczęcie współpracy z Iwoną było zdecydowanie punktem zwrotnym w moim zawodowym życiu. Byłam specjalistą uzależnionym od wiedzy, szkoleń, konferencji i wydawać by się mogło, że ciągłe doszkalanie się to pożyteczny nawyk, ale….. Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować. Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi. Czerpię z tego w życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym. A wiedza? Nadal kocham ją zdobywać 😊. Odkryłam jednak, że wolę towarzyszyć dzieciom i ich rodzicom, wspierać ich w ich drodze i rozwoju, aniżeli tylko dawać wiedzę, wskazówki, zalecenia. To też jest ważne, ale nie stanowi już celu mojej pracy. Takie nastawienie pozwoliło mi nawiązywać dużo głębsze i bardziej autentyczne relacje z tymi, z którymi współpracuję. Dziękuję Ci Iwona za tą ważną dla mnie pracę. I dziękuję też sobie, że byłam na nią gotowa 😊 Właścicielka firmy i terapeuta zabrzaurzeń odżywania.


MOI KLIENCI MÓWIĄ, ŻE NASZA PARCA TO PUNT ZWROTNY W ICH ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM

Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem CORAZ BLIŻEJ SIEBIE. czę się również pomagać innym na ich ścieżce Spotkanie Iwony było momentem zwrotnym w moim życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Jej wiedza, wsparcie i przewodnictwo powodują, że mam coraz więcej inspiracji i głębokiej motywacji do pracy nad sobą. Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem coraz bliżej siebie. Uczę się również pomagać innym na ich ścieżce nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów własnych, które kiedyś były moją nieświadomą codziennością. Dziękuję Ci Iwonko! Dagmara, psycholog

ODNAJDUJĄ SWÓJ ŚWIĘTY CEL, SWOJĄ DROGĘ I WYJĄTKOWY STYL FACYLITACJI

Dzięki naszej współpracy WIEM JAKIM CHCĘ BYĆ TERAPEUTĄ, , jakim chce być liderem a przede
wszystkim kobietą.

Iwona pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy w zupełnie inny sposób. A raczej spowodowała, że to ja sama do takiego momentu w swoim życiu doszłam, że potrafię to robić. Właśnie to, że mogłam to zrobić w odpowiednim dla siebie tempie i momencie zbudowało u mnie duże poczucie sprawstwa, dzięki któremu poczułam swoją wewnętrzną siłę. Dzięki naszej współpracy wiem jakim chcę być terapeutą, jak wdrożyć moje wartości do pracy z rodzicem i dzieckiem, jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą. To największa wartość jaką wynoszę z naszych spotkań, warsztatów czego nie doświadczyłam na żadnym innym szkoleniu czy superwizjach w jakich brałam udział do tej pory.

Uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych.

Poziom Podstawowy: Kompetencje.

Transformująca Moc Relacji i Sztuka Zarządzania Energią.

Sercem nauczania, mentoringu, coachingu czy terapii są relacje. To fundament wszystkich oferowanych przeze mnie programów. Umiejętność budowania głębokich relacji tworzy zaufanie, gotowość do podejmowania ryzyka i zmiany. To jaką tworzysz dynamikę z klientem, będzie wpływać na jego gotowość do skorzystania z Twoich propozycji i Twojej mądrości, jego otwartość i odwagę. Jeśli wiesz jak tworzyć głęboką , silną relacje szansa na zmianę jest znacznie większa.. Nie żyjemy w próżni, a nasza relacja trenerska staje się częścią podróży klienta. Nasze umysły synchronizują i uczą od siebie, poza słowami. Partnerzy relacji “współregulują” się nawzajem a mózg społeczny przenika każdy proces uczenia się. “Czuję ,że ty mnie czujesz i przez to się zmieniam”.

Sztuka Samoregulacji Tworzenie świadomości ciała dla głębokiego uzdrowienia

Rozwijając kompetencje w zakresie własnej samoregulacji, uczymy samoregulacji klienta. Rozumiejąc nasze ciała i emocje, możemy jeszcze głębiej wspierać naszych klientów w tworzeniu zmian na poziomie komórkowym i DNA. Musimy zrozumieć ,że podstawą naszej pracy jest fizyczne i emocjonalne dostrojenie się do partnera relacji. Ten rezonans teraputyczny odgrywa kluczową rolę w procesie niesienia pomocy i wsparcia. Umiejetność powracania do stanu równowagi i swobodne oscylowanie pomiędzy napięciem a rozluźnieniem, pozwala ludziom czuć się bardziej zorganizowanymi. Wtedy uczymy się odczuwać życie w całej jego pełni, poszerzając swoją pojemność na odczuwanie. Kiedy klienci pozostając w wiecznym napięciu i stresie, będąc w trybie walka/ucieczka, trudno jest im z radością realizować swoje cele i wizje. Nauka bycia wewnętrznie wyregulowany, daje im możliwość zaopiekowania się sobą, w każdej trudnej sytuacji i wyzwaniu.

Aktywuj zaufanie i prawdziwą zmianę.

Komunikacja daje klucze do ludzkich serc i umysłów. W słowach możemy usłyszeć znacznie więcej, niż nam się wydaje, musimy wiedzieć tylko gdzie zajrzeć. Nasze twarze i ciała, wyposażone są w niezwykle złożony system transmisyjny, dający naszym rozmówcom dostęp do bieżących informacji o tym, co nas interesuje, co myślimy, co czujemy. Naukowcy szacują, że aż od 55% do 75% informacji przekazujemy na poziomie niewerbalnym, a nie w słowach, które wypowiadamy. Aby prawdziwie słyszeć i być słyszanym, potrzebujemy nauczyć się widzieć i słyszeć znacznie więcej, niż to co na powierzchni. Gdy próbujemy polegać tylko na słowach innych, umyka nam znaczna część komunikacji, szybko stracimy prawdziwy sens a sesja, współpraca staje się trudna. Komunikacja to droga dwutorowa, nie tylko ważne jest to co słyszmy, ale również, to co mówimy, jakich słów używamy i jak definiujemy rzeczy. Komunikacja między dwoma osobami, odbywa się na wielu głębokich poziomach jednocześnie. Zrozumienie podstawowych zasad komunikacji, pozwoli Ci głębiej i lepiej wspierać innych w drodze do zmian, transformacji i osiągania sukcesów .

Skutecznie pomagaj w Utrzymaniu i Rozwijaniu Wizji Klienta.

Realizowanie celów, pozostanie w zaangażowaniu i determinacji jednocześnie, ufając temu co się pojawia, to magiczna mieszanka struktury i elastyczności. Wiedząc, jak zarządzać tymi aspektami we własnym życiu z łatwością poprowadzisz klientów do realizacji ich celów, marzeń i pragnień. Czym różni się motywacja wewnętrzna i zewnętrzna i jaki to ma wpływ na realizację naszych celów? Czym jest zaangażowanie i determinacja z jednoczesnym dbaniem o siebie i swój czas? Planowanie jest jedną z wyższych form zaangażowania. Pozwala nam obrać kierunek i ustawić właściwy kurs. Nawet jeśli zmienisz zdanie, wiesz gdzie jesteś. Planowanie i wyznaczanie celów, może też być ogromnie przyjemne i zabawne. Wiedząc jak to zrobić dobrze, wspierasz przyszłą determinację i utrzymanie zaangażowania, sensu i wewnętrznej pasji klientów i grupy.

Wbrew pozorom, ludzie nie zawsze entuzjastycznie będą reagować na nowe pomysły, wizje i cele. Jeśli będziesz wiedziała, jak trzymać przestrzeń dla energetyki nowych rzeczy, pomożesz swoim klientom dostać się tam, gdzie najbardziej pragną .

Praca oparta na relacjach i kręgu.

To intymne 3 dniowe spotkanie na żywo, aby głęboko zanużyć się w obecność i wspierać siebie nawzajem w poszukiwaniu nowych podejść do bieżących wyzwań, związanych z życiem i pracą.

TO MIEJSCE, GDZIE UCZYMY SIĘ WIDZIEĆ SIEBIE NAWZAJEM, WYCZUWAĆ POLE, KTÓRE TWORZYMY I TO CO SIĘ Z NIEGO WYŁANIA.
WSPÓLNIE, POSZUKUJEMY mądrości wobec zagubienia, ODKRYWAMY innowacyjne rozwiązania, tworząc mapę naszej dalszej drogi lidera.
UZDRAWIAMY głębokie zranienia, ucząc się otwierać nasze serca, umysły i ciała na piękno relacji.

Poziom Zaawansowany: Kompetencje.

Lęk i Opór Zaprzyjaźnianie się z Lękiem i Przekształcanie Oporu w Przełom!

Czy kiedykolwiek czułeś, że lęk stoi na drodze do osiągnięcia marzeń twoich klientów ? Czy opór, , sprawia, że twoi klienci sabotują swoje projekty i plany? W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań i zmian, musimy dowiedzieć się jak lęk może stać się Naszym sojusznikiem, a opór – źródłem energii do spektakularnych przełomów. Podczas tego modułu odkryjemy, jak możesz zrewolucjonizować swoje podejście do lęku i uczynić go kluczem do sukcesu. Tak jak w każdym moim programie kluczem, jest własna podróż i własna historia.

Podczas tego modułu zanurzysz się w zakamarki swojej historii aby :

* Zrozumieć jak oswajać obawy, aby zamiast walki, czerpać z nich inspirację do działania i prowadzenia klientów.
* Wydobyć ukrytą moc w lęku i przekształcić ją w narzędzie twórczości i innowacji.
* Praktycznie radzić sobie z lękiem podczas podejmowania nowych wyzwań i zmian w życiu a następnie uczyć tego swoich klientów
* Przekształcać opór w impuls do działania, który pomoże Tobie i klientom osiągnąć swoje cele.
* Zrozumieć i przełamać cykle autosabotażu

Proces Żałoby w Życiu Człowieka. Smutek, Odpuszczanie , Strata.

Wszystko to, co nie zostało ukończone, jest skazane na powtórzenie, aż się dopełni. Tak niewiele o niej się mówi. Tak bardzo, jej pierwotne znaczenie zostało zniekształcone, przez naszą kulturę a przechodzenie przez nią błędnie oceniane. Przeżywana w samotności z poczuciem wstydu i winy prowadzi ludzi do izolacji i wykluczenia. Ten moduł ma formę online i wyjazdową. Na trzy dni z dala od codzienności zanurzymy się w proces okrywania i oglądania żalu, smutku i straty. Dlaczego razem i na żywo? By prawdziwie odkryć, czym jest… Wspólnota, Krąg i Rytuał w procesie przechodzenia żałoby.

Aby pomóc swoim klientom zrozumieć i przejść proces żałoby i pogodzić się emocjonalnie z tym co utracone, potrzebujesz najpierw dosłownie zrobić to sama. Jak to jest zanurzyć się w ciemność, tajemnicę, zaufanie. Często pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić w pracy z klientem zanim przejdziemy do planowania, ustalania celów i radosnego działania, to pomóc im pogodzić się emocjonalnie z tym, co gotowe jest do puszczenia, i dopełnić ból starty. Czym jest emocjonalne pogodzenie się ze startą? Dopełniając to co, nie zostało ukończone, uwalniamy ukryte pokłady energii i siły życiowej. Potrzebujemy zrozumieć ten etap życia i nauczyć się w nim poruszać, aby wspierać siebie i innych w przechodzeniu przez zmianę , stratę i symboliczną śmierć.

Odkryj Swój Wewnętrzny Rytm

Ten moduł zaprasza Cię do  inspirującej podróż do odkrywania głębszych warstw Twojej prawdziwej natury poprzez pracę z cyklami rozwoju, relacji i natury. Ten intensywny i przekształcający moduł pozwoli Ci zgłębić mądrość cykli rozwoju.

Cykle są fundamentalnym elementem naszego istnienia, zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz. W trakcie tego warsztatu odkryjesz trzy kluczowe cykle, które wpływają na nasze życie:

 • Cykle Rozwoju:
  Przemierzając ścieżkę od narodzin do pełni swojego potencjału, doświadczasz różnych etapów rozwoju. Dowiesz się, jak te etapy kształtują Twoje postrzeganie siebie i relacje z innymi. Poprzez zrozumienie pytań kluczowych dla każdego etapu: Kim jestem? Kim jesteś? Kim jestem w stosunku do innych? Jak uzyskać to, czego potrzebuję? będziesz miał/miała narzędzia do skutecznego nawigowania przez życiowe wyzwania.
 • Cykle Relacji:
  Relacje są integralną częścią naszego życia. Praca z cyklami relacji pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak nawiązywać i utrzymywać zdrowe, wspierające i głębokie związki. Będziesz eksplorować cykle interakcji, komunikacji i zaufania, odkrywając, jakie wzorce wpływają na jakość Twoich relacji.
 • Cykle Natury:
  Natura jest największym nauczycielem harmonii i równowagi. Poznasz tajemnice cykli natury, takich jak pory roku, i nauczysz się jak je wykorzystać do wsparcia swojego osobistego wzrostu i sukcesu. Przeniesiesz te nauki na praktyczne strategie, które pomogą Ci lepiej zarządzać swoją energią i czasem.

Podczas warsztatu:

 • Odkryjesz, jak patrzeć na swój rozwój jako proces cykliczny, co pozwoli Ci zdobyć głębsze znaczenie i spokój.
 • Nauka pracy z cyklami pomoże Ci wydobyć nowe warstwy swojej tożsamości i uwolnić się od ograniczających przekonań oraz starych historii.
 • Nauczysz się wykorzystywać naturalne rytmy do odzyskania wewnętrznej mocy i mądrości oraz lepszego zarządzania energią.
 • Zdobędziesz umiejętność dostrzegania momentów inicjacji, wzrostu, obfitości i odpoczynku, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

W tym module,  nauczysz się tańczyć z rytmami natury, odblokować swoje ukryte potencjały i stać się bardziej świadomą i harmonijną twórczynią życia. Niezależnie od wieku, każdy dzień jest idealnym momentem, aby zacząć podróż w poszukiwaniu swojego wewnętrznego rytmu i żyć w zgodzie z nim.

Sekretna Droga Mądrej Kobiety: „Ta która wie”

Zawsze stoi tuż za nami,  poza zasięgiem wzroku. 

Cień jest psychologicznym terminem na wszystko, czego nie widzimy w sobie jest “ciemną stroną” naszej osobowości, Jest wszystkim czemu zaprzeczamy w sobie, co postrzegamy jako gorsze, złe lub jako niedopuszczalną część nas. Wszystko, co jest niezgodne z naszą wybraną świadomą postawą wobec siebie, schodzi na tę ciemną stronę.  Większość z nas dokłada wszelkich starań, aby uchronić swój wizerunek, przed czymś niepochlebiającym lub nieznanym. 

Praca z cieniem, jest niezwykle satysfakcjonującym, ale i wymagającym procesem. Kiedy zwracamy się w stronę naszego cienia, badamy i pracujemy z tym, co tam znajdujemy, zaczynamy uwalniać się od ukrytych sił, które potajemnie nas kontrolują, napędzają i obezwładniając. Odkrywanie cienia przenosi naszą wewnętrzną pracę na najgłębszy poziom i prowadzi do znacznie większej autentyczności, kreatywności, energii i osobistego przebudzenia. Ten introspekcyjny proces, jest niezbędny do osiągnięcia  dojrzałej dorosłości. Wszystko, czego potrzeba na początku, to ciekawość i chęć zajrzenia w siebie tam, gdzie być może wcześniej nie zaglądaliśmy. 

Wkraczanie w naszą własną ciemność, w nasze niezbadane terytoria jest aktem odwagi. I jest to naprawdę wrażliwe przedsięwzięcie. Jednak, kiedy to robisz zyskujesz jedną z najbardziej zaawansowanych, znaczących i potężnych umiejętności, której moim zdaniem nie jesteś w stanie zdobyć inaczej, niż poprzez własny proces.

Kiedy wiesz jak prowadzić proces integracji ciebie z pewnością i odwaga pomagasz klientowi :

Wychodzić poza ograniczające wzorce.
Pokonać przeszkody.
Przestać tkwić w autosabotażu.
Podejmować odważne  działania w kierunku swoich celów.
Pogłębiać swoją pewność siebie, miłość do siebie i współczucie.
Twoja zdolność do współtworzenia transformacji i wyników z klientami gwałtownie wzrasta.
Ale co może najważniejsze, kiedy pomagasz klientowi pracować z jego Cieniem, może odzyskać to wszystko, kim jest, uzyskać dostęp do wszystkich części siebie, poczuć się pełniejszym i żywym.

Praca z Cieniem to prawdziwie alchemiczne doświadczenie, które zmienia Ciebie (i Twoją pracę!) na zawsze.

Warsztat Wyjazdowy

3 dniowy Warsztat Wyjazdowy dotyczący jednej z najgłębszych prac jakie może wykonać. “Integracja Cienia w oparciu o 4 Archetypy i Pracę z Energią Pola”. To Głębokie i Intymne spotkanie z najgłębszymi częściami nas samych. To miejsce przegladania się w oczach innych kobiet i pozwolenia sobie a bycie bezbronną i chronioną. 

 

To program dla Kobiet , które …

Czują , że fundamentem jest umiejętność  trzymania intymnej i bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów (indywidualnie lub grupowo), aby mogli stać się bardziej samoświadomi i zaangażowani.

Są gotowe do stałego podnoszenia jakości własnej pracy i własnego życia.

Wiedzą że,  aby empatycznie przeprowadzić  klientów  przez przeszkody w postaci oporów, lęków czy nawykowych reakcji,  muszą wykonać własną pracę w tym zakresie.

Chcą odkryć  skuteczne sposoby wspierania innych w relacji ze sobą samym, podnoszenia własnej świadomości i jakości swojego życia.

Zacząć w pełni realizować najgłębsze  marzenia, potrzeby i pragnienia.

Pragną w  pełni i hojnie dawać z siebie wszystko co najlepsze, bez wypalania się i spustoszenia w swoim osobistym życiu.

Wiedzą ,że potrzebują ugruntowania i samoregulacji, aby  trzymać przestrzeń i nie bać się, kiedy w innych pojawiają się silne emocje.

Nie ustają w drodze do bycia jak najbardziej  autentyczną i uczciwą w tym co robią i kim są.

Rozumieją, że transformujące relacje z klientem są  sztuką improwizacji,  która potrzebuje silnych fundamentów.

 
Pomimo dostępnej wiedzy w obszarze samoświadomości, nowych badań o człowieku,  neuronauki i neurobiologi tak wiele jest jeszcze do zrobienia i nauczenia. Nasze zadanie etycznego i odpowiedzianego wspierania, prowadzenia, nauczania dla wspólnego dobra to paląca kwestia dla wielu z nas.
 
Możemy próbować utrzymać status quo i pozostać częścią problemu lub możemy zacząć od własnej zmiany, rozwijając własną świadomość  i  promując  dobrobyt i zrównoważony rozwój.
To o czym piszę opiera się na podstawowym założeniu . Nie możemy oddzielić tego co się dzieje w naszych rodzinach, pracy, relacjach i życiu od nas samych. To wszystko jest częścią nas  i to co myślimy, czujemy, robimy, tworzy rzeczywistość, w której żyjemy.
 
W związku z tym przejście do bardziej odpowiedzialnej praktyki terapeutycznej, nauczania, wychowania czy zarządzania zaczyna się od zmiany w nas samych.  Potrzebujemy włożyć energię i czas we własną wewnętrzną zmianę i uzdrowić swoje rany, transformować niewspierające schematy i wzorce działania .
 
To kim jesteśmy i kim się stajemy w tym co robimy,  nadaje kierunek i tworzy dynamikę . Inni słuchają nas i ufają nam nie tylko z powodu tego co mówimy ale z powodu tego, kim jesteśmy.

Głęboka zmiana na poziomie zbiorowym, wymaga głębokiej zmiany na poziomie osobistym.

Zarejestruj się 

Laboratorium Transformacji & Głębi.
START 31.01.2023

POZIOM 1: PODSTAWOWY

Cena regularna :3600 

(możliwość płatności w ratach. Napisz na info@iwonawojtasik.pl i omówi indywidualny tok płatności)

Laboratorium Transformacji & Głębi.

 

POZIOM 2:  ZAAWANSOWANY

 

Cena regularna :4300

Cena promocyjna:3200

(możliwość płatności w ratach. Napisz na info@iwonawojtasik.pl i omówi indywidualny tok płatności)

MASZ DODATKOWE PYTANIA ?

Umów się na bezpłatną sesję. Pomogę Ci sprawdzić, czy ta oferta, jest dla Ciebie i jak może Ci pomóc.

Napisz na info@iwonawojtasik.pl 

Zawsze Pamiętaj, że To co Robisz ma Znaczenie.

 •  jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego pomimo tylu warsztatów i własnego rozwoju  wciąż czujesz się sfrustrowana, wątpiąc w swoje możliwości i umiejętności w relacji z klientem czy członkami zespołu,
 • jeśli zastanawiałaś się, czy rzeczywiście to, co robisz ma znaczenie dla innych
 • jeśli kiedykolwiek czułaś się wyczerpana współpracą z innymi, nie rozumiejąc co się dzieje,
 • jeśli nie wiesz, jak reagować, gdy klienci lub zespół wycofują się z pracy, wspólnych ustaleń, obwiniając Cię lub tworząc konflikt jako mechanizm obronny,
 • jeśli czułaś, że podczas sesji lub programów grupowych brakuje Ci głębokiego połączenia z tymi, których prowadzisz,
 • jeśli zastanawiałaś się, czemu wciąż wpadasz w te same wzorce, problemy i wyzwania, 
 • jeśli kiedykolwiek brałaś nadmierną odpowiedzialność za klienta, zespół, rezygnując ze swojego dobrostanu i czasu do granic wytrzymałości,
 • jeśli miałaś poczucie, że jesteś sama i brakuje ci obok ludzi, którzy myślą podobnie,
 • jeśli współpraca z zespołem lub klientem,  wyzwalała w Tobie silne emocje,  a Ty nie wiedziałaś co z tym zrobić,
 • jeśli wpadasz w pułapkę bycia niewystarczającą, blokując swój Blask, 
 • jeśli czujesz, że stać Cię na więcej, ale z jakiegoś powodu stoisz w miejscu,
 • jeśli zawsze pragnęłaś prowadzić programy grupowe na żywo, ale w jakiś sposób Cię to przerastało albo sabotowałaś siebie w tym,

To zaproszenie jest dla Ciebie

NA MOICH WARSZTATACH KLIENCI ROZWIJAJĄ POTĘŻNE UMIEJĘTNOŚCI W PRACY Z LUDZMI

Iwona słucha, a to ważne. Przy pracy z nią czułam się naprawdę wysłuchana. Tym samym wsparcie, które otrzymałam było uszyte na miarę moich potrzeb. Iwona jest kompetentna, posiada wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie i to czuć. W zawodowych ramionach Iwony czułam się bezpiecznie. Wykonuję zawód pomocowy. Wspieram innych, a to czego się od Iwony nauczyłam, stosuję w swojej praktyce do dziś. Nasza praca w dużej mierze powiązana była z aspektem relacji z moim Klientem, a to zawsze zaczyna się od określenia relacji z samą sobą. Dzięki Iwonie poznałąm i poczułam jak to jest ważne. Przy pracy z Iwoną znalazłam oparcie i poszerzenie dla swoich zdolności w obszarze pracy z drugim człowiekiem. Dziękuję za to z całego serca.

MÓWIĄ ,ŻE  TO NAJWAŻNIEJSZA LEKCJA W ICH ŻYCIU

Praca z Tobą to najważniejsza lekcja w moim życiu w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa…dzięki niej uczę się „bycia ze sobą” -nazywania i uznawania swoich potrzeb, emocji, uczuć, zdobywania nowych doświadczeń z akceptacją swoich niedoskonałości, budowania świadomości i uważności na siebie, na innych… zmiany, które we mnie następują, działania, które wprowadzam, wpływają także na moje otoczenie zwiększając umiejętności komunikacji i odpuszczania tego co nie wspiera… długa droga przede mną, ale każde spotkanie niesie nowe zadanie, nowe doświadczenie i nową mnie i choć to momentami bardzo trudne chcę się zmieniać i uczyć się siebie… nie wiem czy to rekomendacja?! 😉 ale na pewno kilka z moich odczuć.
Maja lider zespołu
uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych

ZAGLĄDAJĄ W NAJGLEBSZE ZAKAMARKI SWOJEJ DUSZY, UMYSŁU I SERCA…

Jedna z cudownych istot napotkanych na mej życiowej drodze. Pomogła mi zajrzeć w głąb siebie i zauważyć, że to co daje mi siłę jest we mnie. Pokazała mi drogę powrotu do korzeni, zauważyć tą małą dziewczynkę, która żyła utkwiona w odchlani mego serca. Dziś zjednoczona z własnym wewnętrznym dzieckiem czuję, że jestem zakorzeniona w ziemi jak silna Sekwoja...i mogę robić wiele dobrego. Praca z Iwoną to wspaniałe doświadczenie, któgo nie da się w pełni opisać...Trzeba przeżyć 🥰
Ala

OTWIERAJĄ SIĘ NA NOWE HORYZONTY , DOŚWIADCZAJĄ GŁĘBOKICH PRZEŁOMÓW I ODNAJDUJĄ W SOBIE MĄDROŚĆ

Iwona to jedna z moich ukochanych przewodniczek i nauczycielek. Jej doświadczenie i wiedza są imponujące, a uważność i intuicja wyjątkowe. Wiele razy jedno zdanie, czy jedno pytanie Iwony, wystarczało, żeby otworzyć mi zupełnie nowe perspektywy, zobaczyć nowe drogi, które wcześniej pozostawały dla mnie zakryte. Praca z nią bardzo przyśpieszyła i zintensyfikowała mój rozwój, a wsparcie Iwony pomogło mi przenawigować przez największe wyzwania mojego życia. Z całego serca polecam pracę z Iwoną. To cudowne doświadczenie.                                                  
Aga Siejka
"Wolniej Tu i Teraz"

Od 15 lat pracuję w obszarze wspierania ludzi w rozwoju, transformacji i nauczania. Rozpoczynając od dzieci, przez rodziców po specjalistów, kobiety i liderów w swoich społecznościach. I każdy, dosłownie każdy z nich miał nieograniczony potencjał, unikalną jakość, której potrzebował świat. Widząc prawa jakimi rządził się rozwój każdego małego i dużego człowieka, coraz bardziej rozumiałam jakich fundamentów potrzebujemy do transformacji i jak ważne jest zaglądanie głębiej i głębiej. Kocham patrzeć jak podczas wspólnej pracy kobiety stają się pewne siebie, kompetentne i ugruntowane.

RELACJE NAPRAWDĘ MAJĄ POTĘŻNĄ MOC oddziaływania. Mówi to doświadczenie, nauka i ludzka historia.
ZAUFANIE I WIARA w to, że osoba którą prowadzisz posiada wielki potencjał, rzeczywiście aktywuje i  poszerza jej możliwości. Długotrwałe przekonanie daje ludziom zdolność osiągania tego, co zamierzyli. Odwieczne przeświadczenie, że wiara czyni cuda, sprawia, że cuda się zdarzają.

Często zadawane pytania.

TAK TAK TAK!!!! Jeśli  pragniesz obudzić w sobie wewnętrzną liderkę, i nauczyć się prowadzić innych  w sposób uczciwy, spełniony zintegrowany i czuły . To jest to warsztat dla Ciebie.

Ta treść jest w 100% odpowiednia dla każdego, kto lubi zagłębiać się w siebie i w  innych. Podczas tego kursu będę Cię wspierała  w uwalnianiu  tego, co Cię powstrzymuje przed stanięcie w pełni w  roli lidera i odnalezieniu pewności siebie i ugruntowania.

Krótko mówiąc, TAK! Certyfikaty i Narzędzia to nie wszystko. Jako doświadczony nauczyciel, trener czy facylitator, wiesz jak ważne jest zobowiązanie do nieustającego rozwoju i nauki.   

To co potrzeba nam w prowadzeniu innych, oprócz konkretnych narzędzi to mocnych korzeni. Takich, które  wobec różnych wyzwań i zawirowań zawodowych, pomogą nam wystać na ścieżce w sposób uczciwy, integralny i  w poczuciu spełnienia.

Oprócz praktycznych narzędzi głebokiej transformacji,  jest to kurs o wewnętrznej ścieżce transformacji dzięki , której stajemy się   coraz lepszym przewodnikiem dla siebie i innych.   Odkrywamy kolejne jakości w nas samych, które pozwalają nam awansować do roli Mistrza w tym co robimy.

TAK! Jeśli tylko jesteś gotowa na wewnętrzną pracę.To co potrzeba nam w prowadzeniu innych, oprócz konkretnych narzędzi transformacji ( które otrzymasz podczas kursu) to mocnych korzeni. Takich, które  wobec różnych wyzwań i zawirowań zawodowych, pomogą nam wystać na ścieżce w sposób uczciwy, integralny i  w poczuciu spełnienia.

Ta treść jest w 100% odpowiednia dla każdego, kto lubi zagłębiać się w siebie i w  innych. Podczas tego kursu będę Cię wspierała  w uwalnianiu  tego, co Cię powstrzymuje przed harmonią, samostanowieniem i spełnieniem. Pomogę Ci otworzyć swoje serce, Ugruntować Energię i Ucieleśnić swoje przeznaczenie.

Zawsze zachęcam wszystkich do uczestniczenia w spotkaniach na żywa jak najwięcej się da (jest mnóstwo czasu na pytania i dzielenie się!), jednak  rozumiem, że nie zawsze przy tak długich procesach  jest to możliwe.  Dlatego chcę abyś widziała ,że możesz uzyskać wiele korzyści  z kursu jedynie odsłuchując nagrania ze spotkań i wykonując prace we własnym zakresie.  Większość rozmów szkoleniowych (z kilkoma wyjątkami) trwa  około 120 minut w poniedziałki o godzinie 19:00.

Słyszę cię! Czasami może być naprawdę łatwo zostać w tyle, ale ja jestem na 1000% dla ciebie i tego abyś otrzymał  DOKŁADNIE to, czego potrzebujesz w  czasie szkolenia całego szkolenia. Poza tym każdego miesiąca mamy jeden tydzień rytuału i wolnego od treści, aby można było nadrobić zaległości. Ponadto zawsze śledzę Twoje uczestniczenie  i jeśli nie „widzę Cię” przez chwilę na sesji lub w naszej grupie na FB, możesz być pewien, że skontaktuję się z Tobą, aby pomóc wrócić Ci na właściwe tory!

Dodatkowo pamiętaj ,że masz nieograniczony czas dostępu do Panelu Nauczania więc zawsze możesz wrócić do treści , które umknęły. Niektóre tematy będą bardziej z tobą rezonować a do niektórych będziesz wracać pózniej. To jest ok.

Tutaj Widzimy Więcej

8 Obszarów Rozwoju to 8 SEKRETNYCH kluczy
do sukcesu i nieograniczonego potencjału.
…………………..
Więcej Umiejętności
Więcej Kompetencji 
Więcej Spokoju
Więcej Skuteczności
Więcej Klientów 
Więcej Czasu i Pieniędzy

Oto czego pragnę dla Ciebie…

 

Iwona Wojatsik