Cześć! Cieszę się, że tutaj zaglądasz!

Nazywam się Iwona Wojtasik, jestem Mentorem i  Facylitatorem kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem, wspieraniem w rozwoju  i nauczaniem innych.  Moja główna ścieżka pracy  to wsparcie  kobiet, które od jakiegoś czasu pracują w swoim zawodzie i mają poczucie, że dotarły do muru. Utknęły i nie wykorzystują w pełni swoich talentów, wiedzy, umiejętności  i darów, że nie są tak skutecznie, jakby mogły,  tak odważne jakby  chciały  a napięcie i stres  zamyka ich serce.

Więc pomagam im dotrzeć do ich  głębszych części siebie, pomagam im połączyć się ze soba i swoimi klientami  i wyposażyć ich w takie umiejętności, które pozwolą im wyrażać w pełni ich potencjał, ale też wydobyć  ich unikalną ścieżkę przywództwa

Tak, aby poczuły się pewna siebie ugruntowane z otwartym sercem umysłem i miękkim ciałem. Aby zaufały swojej intuicji wewnętrznej mądrości i siłą które je prowadzą. 

Więcej o mnie przeczytasz tutaj :https://iwonawojtasik.pl/o-mnie/

 

Zobacz Ofertę Rocznego Programu Mentoringowego

Skorzystaj z  indywidualnych sesji Mentoringowych dostosowanych do twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie na info@iwonawojtasik.pl o wolne terminy .

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, jeśli będą wolne terminy wyślę Ci zaproszenie na bezpłatną sesję wstępną, na której sprawdzimy, jak i czy mogę Ci pomóc. 

Będzie mi ogromnie miło Cię poznać.

Newsletter

Zapisując się na mojego Newslettera otrzymasz 2 bezpłatne ebooki, wiele ważnych artykułów i treści a co najważniejsze będziemy mogły pozostać w stałym kontakcie.
https://iwonawojtasik.pl/