Laboratorium Miłości.
Bliżej Siebie.

Kiedy możemy odpocząć w tym kim jesteśmy… wszystko się zmienia. To warsztat o kochaniu siebie, byciu dla siebie czułą i wspierającą. Zasługujesz na wszytko co najlepsze.

Najczęściej, kiedy tęsknimy za czymś nieokreślonym, za czymś czego nie potrafimy nazwać, to tym utraconym elementem jesteśmy my Same.

Ten kurs jest powrotem do swojego wewnętrznego domu i głębokim spotkaniem ze Sobą.

Days
Hours
Minutes
Seconds

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z LEKCJĄ PIERWSZĄ KURSU 

DZIEŃ 1: WPROWADZENIE 

Zostałyśmy uwarunkowane przez naszą kulturę w sposób, który  każe nam pozostać na uboczu, niewidzialnymi, skromnymi, niewystarczającymi  i małymi.  Próbując wciąż udowodnić naszą wartość i znaczenie  rezygnujemy z naszych potrzeb, pragnień, przyjemności,  naszej duszy i samo opieki.

Jak często zdarza Ci się oddawać swoją przestrzeń, swoje miejsce, swój czas, próbować zadowalać innych, przekładać ich potrzeby nad swoje… etc?

Jeśli chcemy skutecznie z pełną mocą  i prawdziwie,  prowadzić innych do realizacji ich marzeń, pragnień i lepszego życia …

CZAS TO ZMIENIĆ..

Nie możemy zobaczyć w pełni naszych klientów, jeśli same siebie nie widzimy. Nie możemy dawać z siebie, tego co najlepsze i w całej obfitości dawania, jeśli jesteśmy wydrenowane, z ciągłym brakiem czasu, ciągła samokrytyką i gównianym samopoczuciem. Aby być skutecznym facylitatorem, liderem czy nauczycielem potrzebujemy w pierwszej kolejności praktykować miłość do siebie. Musimy nauczyć się dbać o siebie i być dla siebie dobrym iżyczliwym.

Miłość własna jest jedną z najgłębszych, najpotężniejszych i transformujących praktyk duchowych jakie istnieją.
Jest tym co zmienia Nas, naszą pracę i życie. Jest w samym sercu podróży duchowego przebudzenia.

Jak inaczej można uzdrowić siebie i innych, wzrastać, otwierać się i rozszerzać bez połączenia się z Mocą Miłości?
Miłość własna przekształca nas i naszą pracę w każdym aspekcie. Rozpuszcza cienie, oświeca umysły i drogę do serc naszych klientów.

Jaka jest rzecz, którą najbardziej cenisz i kochasz w sobie?

Co znaczy Kochać Siebie ? 

 

 

Miłość własna to duchowa praktyka polegająca na nauce rozumienia, obejmowania i okazywania współczucia wszystkim częściom siebie, zarówno jasnym, jak i ciemnym. 

To nauka wpierania siebie, gdy walczymy albo czujemy się zagubieni. To dodawanie sobie otuchy i codzienne inspirowanie. 

3 Aspekty Miłości Własnej 

3 Aspekty Miłości Własnej

Miłość do siebie, polega na uznaniu naszej podstawowej wartości,  poza wszelkimi osiągnięciami lub porażkami. To przypominanie sobie ,ze zawsze jesteśmy warci miłości, szacunku i troski.

Na poziomie praktycznym, miłość własna obejmuje:

 • Życzliwość dla Samego Siebie
 • Wspólne Człowieczeństwo
 • Obecność

Jak Bardzo Kocham Siebie ?

Droga do zmiany,   często zaczyna się od obiektywnej oceny tego, gdzie jesteśmy.  Najłatwiejszym sposobem oceny Własnej Miłości,  jest obserwacja tego,  jak zachowujesz się wobec siebie w trudnych chwilach. 

Okazujesz sobie życzliwość czy raczej  surowo siebie oceniasz i krytykujesz ?

Masz poczucie wspólnego człowieczeństwa czy raczej  czujesz się odizolowana i samotna z powodu swojej niedoskonałości?

Jesteś świadoma swojego bólu, czy raczej  zaprzeczasz lub zbytnio się z nim identyfikujesz? 

Przeczytaj pytania kontrolne i zanotuj wnioski w woorkbooku.

Droga do zmiany,   często zaczyna się od obiektywnej oceny tego, gdzie jesteśmy. Najłatwiejszym sposobem oceny Własnej Miłości,  jest obserwacja tego,  jak zachowujesz się wobec siebie w trudnych chwilach. 

Okazujesz sobie życzliwość czy raczej  surowo siebie oceniasz i krytykujesz ?
_____________________

Masz poczucie wspólnego człowieczeństwa czy raczej  czujesz się odizolowana i samotna z powodu swojej niedoskonałości?

_____________________

Jesteś świadoma swojego bólu czy raczej zaprzeczasz lub zbytnio się z nim identyfikujesz?

_____________________

Obok znajdziesz kilka dodatkowych pytań. 

Oto klika dodatkowych pytań, które pomogą ci dokładniej ocenić, poziom miłości do siebie. Możesz użyć skali 5 stopniowej : gdzie 0 oznacza prawie nigdy a 5 bardzo często.

 • Jak bardzo starasz się być wyrozumiała i cierpliwa w stosunku, do tych aspektów swojej  osobowości, których nie lubisz ?
 • Kiedy dzieje się coś bolesnego, to czy próbujesz  znaleźć wyważony punkt widzenia na sytuację ?
 • Kiedy czujesz się przygnębiona, jak bardzo masz tendencję do myślenia, że większość ludzi jest prawdopodobnie szczęśliwsza od Ciebie.?
 • Czy próbujesz postrzegać swoje wady,  jako część ludzkiej natury? 
 • Czy kiedy przeżywasz bardzo trudny okres, dajesz sobie troskę i czułość, których potrzebuję? 
 • Kiedy coś Cię zdenerwuje, to czy starasz się utrzymać swoje emocje w równowadze? Czy masz własne narzędzia i metody regulacji emocji ?
 • Kiedy coś ważnego Ci się nie udaje jak mocno, ogarnia Cię uczucie nieadekwatności i bycia gorszą ?
 • Kiedy nie udaje mi się coś, co jest dla mnie ważne, jak bardzo i jak często czujesz się  osamotniona w swojej porażce. 
 • Jak często, masz tendencję w trudnych chwilach, do obsesji i skupiania się na wszystkim, co jest nie tak. 
 • Jak często i jak bardzo  z dezaprobatą i osądem patrzysz na swoje wady i niedoskonałości. 

Ten kurs pokazuje, jak uczynić samoopiekę najwyższa zasadą swojej pracy i życia.

Pokazuje, jak Samoopieka poprawia jakość twoich usług, zwiększa efektywność i wkład w twoją parce.

To kim jesteś jest nierozerwalnie związane z sukcesem terapii, mentoringu, nauczania, trenowania,  coachingu czy uzdrawiania etc.

Nauczanie, pomaganie i wspieranie w rozwoju innych może być wymagające i wyczerpujące. Może to skutkować stanem podwyższonego stresu, który wpływa na jakość opieki, nauczania, ponieważ zmniejsza naszą zdolność do utrzymania koncentracji na potrzebach klientów i tworzenia empatycznych relacji. Samoopieka praktyka rozpoczyna się więc od docenienia swojej osoby i siebie w tej roli.  Samoopieka to osobiste wyzwanie i najwyższa zasada zawodowa, z która każda  kobieta praktyk – dosłownie każda – musi świadomie się zmierzyć.

Podczas tego kursu dowiesz się,  jak uczynić  dbanie o siebie etycznym i osobistym priorytetem poprzez rozwijanie samoświadomości, i miłość do siebie. Kurs jest wprowadzeniem do  kolejnych programów w których zajmujemy się odnajdywaniem Pewności Siebie, Ugruntowania, Odwagi i Wrażliwości.

 

Co m.in. znajdziesz w środku?

Tak jak wszystkie moje programy, to będzie głęboka podróż do siebie. Każdy dzień będzie zaproszeniem do podróży, która z czasem staje się naszym bogactwem i najważniejszą zasada życia. 
To za czym najczęściej , najbardziej tęsknimy to za Intymnym Spotkaniem ze Sobą Samą.

5 Kluczowych tematów podzielonych na Pięć dni pracy w zakresie praktyki Kochania Siebie

46 stronicowy Woorkbook w tym:

BONUSY

Twoja umiejętność  dbania o siebie i miłości do siebie
(jako  nauczyciela, terapeuty, trenera, facylitatora etc.)
 przekłada się na lepszą obsługę klienta.

Korzyści płynące z podążania ścieżką, WEWNĘTRZNEJ TRANSFORMACJI i SAMOOPIEKI

Autentyczność

Odważam się mówić Swoją Prawdę. Jestem Pewna Siebie i Ufam swojej Intuicji. Miłość do siebie daje mi odwagę do bycia w pełni sobą.

Transparentność

Jestem Uczciwa najpierw wobec Siebie, a potem wobec Innych. Nie chowam się, za swoją rolą eksperta czy autorytetu. Moja praktyka samoopieki jest moją uczciwością wobec siebie i klienta

Relacyjnośc

Nieustannie podnoszę swoje umiejętności relacyjne i komunikacyjne. Promuje zdrowe i wspierające więzi międzyludzkie. Bo wiem jak głęboko spotkać się Sama ze Sobą

Wrażliwość

Ujawniam siebie. Otwieram serce i dzielę się z innymi, swoją podróżą w zrównoważony sposób, Bo wiem, jak być jednocześnie chronioną i połączoną

Uziemienie

Pozostaje w swoim Centrum. Moje Ciało mnie ugruntowuje. Bo zaspakajanie moich podstawowych potrzeb jest dla mnie priorytetem.

Który wariant wybierasz?

Możesz wybrać opcję – Pakiet Podstawowy Kursu , a wtedy dostaniesz ode mnie dostęp do pełnego kursu wraz z bonusami na platformie e learningowej.. Możesz też zainwestować w pakiet PREMIUM Kurs+ Sesje Indywidualne i poza kursem –  otrzymać dostęp do 3 transformujących sesji indywidualnych. To czas w którym stworzę dla Ciebie przestrzeń na głębokie spotkanie ze sobą. Poprowadzę cię w obszary, które czekają na twoją uwagę i opiekę. 

Pakiet Podstawowy 

> PRZEZNACZONY DO PRACY SAMODZIELNEJ

>5 Kluczowych tematów podzielonych na Pięć dni pracy w zakresie praktyki Kochania Siebie

> 46 stronicowy Woorkbook 

> Bonusy

 

Cena Regularna: 380

Cena Promocyjna: 160


Pakiet Premium

> OPCJA ZE WSPARCIEM MENTORA

5 Kluczowych tematów podzielonych na Pięć dni pracy w zakresie praktyki Kochania Siebie

> 46 stronicowy Woorkbook 

> Bonusy

> 3 Transformujące Indywidualne Sesje (60 min)

 

Cena regularna: 1070

Cena promocyjna: 620

***koszt sesji indywidualnych regulujesz podczas kursu

 

Nazywam się Iwona Wojtasik i jestem  Ekspertem ds. Ludzkiej Transformacji  i Motywacji,

I prowadziłam w tym setki ludzi.  Sprawdzałam jak wywoływać zmiany u innych, począwszy od dzieci neurotypowych, dzieci z zaburzeniami po dorosłych, rodziców i specjalistów.

I to, co widziałem w kółko, to narzędzia i sposoby, których uczę i używam podczas moich programów, które pozwalają na ugruntowaną,  zintegrowaną i ucieleśnioną zmianę, ewaluację i transformację.  Ale,  to co jest fundamentem i żyzną glebą,  każdego  rozwoju to praktyka kochania siebie.

Nie możemy zobaczyć w pełni naszych klientów, jeśli same siebie nie widzimy. Nie możemy dawać z siebie, tego co najlepsze i w całej obfitości dawania, jeśli jesteśmy wydrenowane, z ciągłym  brakiem czasu, ciągła samokrytyką i  kiepskim samopoczuciem. Aby być skutecznym facylitatorem, liderem czy nauczycielem   potrzebujemy w pierwszej kolejności  praktykować miłość do siebie. Musimy nauczyć się dbać o siebie i być dla siebie dobrym i życzliwym.

 

KLIENCIE ODNAJDUJĄ WEWNĘTRZNE ZAUFANIE, SPOKÓJ I POCZUCIE BYCIA WYSTARCZAJĄCĄ W SWOJEJE PRAKTYCE, RELACJACH I BIZNESIE

Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi.. Rozpoczęcie współpracy z Iwoną było zdecydowanie punktem zwrotnym w moim zawodowym życiu. Byłam specjalistą uzależnionym od wiedzy, szkoleń, konferencji i wydawać by się mogło, że ciągłe doszkalanie się to pożyteczny nawyk, ale….. Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować. Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi. Czerpię z tego w życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym. A wiedza? Nadal kocham ją zdobywać 😊. Odkryłam jednak, że wolę towarzyszyć dzieciom i ich rodzicom, wspierać ich w ich drodze i rozwoju, aniżeli tylko dawać wiedzę, wskazówki, zalecenia. To też jest ważne, ale nie stanowi już celu mojej pracy. Takie nastawienie pozwoliło mi nawiązywać dużo głębsze i bardziej autentyczne relacje z tymi, z którymi współpracuję. Dziękuję Ci Iwona za tą ważną dla mnie pracę. I dziękuję też sobie, że byłam na nią gotowa 😊 Właścicielka firmy i terapeuta zabrzaurzeń odżywania.


MOI KLIENCI MÓWIĄ, ŻE NASZA PARCA TO PUNT ZWROTNY W ICH ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM

.Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem CORAZ BLIŻEJ SIEBIE. czę się również pomagać innym na ich ścieżce Spotkanie Iwony było momentem zwrotnym w moim życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Jej wiedza, wsparcie i przewodnictwo powodują, że mam coraz więcej inspiracji i głębokiej motywacji do pracy nad sobą. Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem coraz bliżej siebie. Uczę się również pomagać innym na ich ścieżce nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów własnych, które kiedyś były moją nieświadomą codziennością. Dziękuję Ci Iwonko! Dagmara, psycholog

ODNAJDUJĄ SWÓJ ŚWIĘTY CEL, SWOJĄ DROGĘ I WYJĄTKOWY STYL FACYLITACJI

Dzięki naszej współpracy WIEM JAKIM CHCĘ BYĆ TERAPEUTĄ, , jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą.

Iwona pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy w zupełnie inny sposób. A raczej spowodowała, że to ja sama do takiego momentu w swoim życiu doszłam, że potrafię to robić. Właśnie to, że mogłam to zrobić w odpowiednim dla siebie tempie i momencie zbudowało u mnie duże poczucie sprawstwa, dzięki któremu poczułam swoją wewnętrzną siłę. Dzięki naszej współpracy wiem jakim chcę być terapeutą, jak wdrożyć moje wartości do pracy z rodzicem i dzieckiem, jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą. To największa wartość jaką wynoszę z naszych spotkań, warsztatów czego nie doświadczyłam na żadnym innym szkoleniu czy superwizjach w jakich brałam udział do tej pory.

Uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych.