Podcasty

Podejście Relacyjne w Pracy z Klientem czyli Transformująca Moc Relacji

Podejście Relacyjne w Pracy z Klientem czyli Transformująca Moc Relacji i Sztuka Zarządzania Energią, to pierwszy moduł w Programie Rozwojowo- Szkolewniowym dla Kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganie wspieraniem w rozwoju i nauczaniem innych. ” Laboratorium Transformacji i Głębi”. Sercem nauczania, mentoringu, coachingu czy terapii są relacje. To fundament wszystkich późniejszych efektów i skuteczności .. Umiejętność budowania głębokich relacji tworzy zaufanie, gotowość do podejmowania ryzyka i zmiany. To jaką tworzysz dynamikę z klientem, będzie wpływać na jego gotowość do skorzystania z Twoich propozycji i Twojej mądrości, jego otwartość i odwagę. Jeśli wiesz jak tworzyć głęboką , silną relacje szansa na zmianę jest znacznie większa.. Nie żyjemy w próżni, a nasza relacja trenerska staje się częścią naszej podróży i podróży klienta . Nasze umysły synchronizują i uczą od siebie, poza słowami. Partnerzy relacji “współregulują” się nawzajem a mózg społeczny przenika każdy proces uczenia się. “Czuję ,że ty mnie czujesz i przez to się zmieniam”. Zapraszam do wysłuchania
Pobierz workbook do podcastu: https://iwonawojtasik.pl/e-book-newsletter/

 

8 Wyzwań na drodze Facylitacji i Przywództwa

W Odcinku 1 Podsactu Aktywuj Swój Geniusz omawiam 8 Kluczowych Wyzwaniań na Drodze Mentora, Lidera, Coacha, Nauczyciela, Trenera.

Odkrywanie swojego unikalnego styl facylitacji, przywództwa i prowadzenia innych pozwala nam siebie ugruntować poczuć większą pewność i otworzyć swoje serce. Jednocześnie kroczenie własną ścieżką, mówienie w sposób w jaki nikt jeszcze nie mówił, wspieranie innych w sposób w jaki nikt wcześniej tego nie robił. może czasem budzić lęk. Dlatego warto, być świadomym wyzwań jakie możemy napotkać na tej drodze.