Lab. Samo-Przywództwa Wprowadzenie.” Droga do Pełni”

 

Kiedy możemy rozgościć się w tym Kim jesteśmy… wszystko się zmienia.  To warsztat o powrocie do pełni i przyjęciu wszystkich aspektów siebie. Zasługujesz na to, aby móc  wyrażać siebie bez ograniczeń.

Najczęściej, kiedy tęsknimy za czymś nieokreślonym, za czymś czego nie potrafimy nazwać, to tym utraconym elementem jesteśmy MY SAME.

 

Ten kurs, jest powrotem do NASZEGO wewnętrznego domu i głębokim spotkaniem ze Sobą.

 

Droga do Twojej Prawdziwej Natury.

Niektóre tęsknoty są oczywiste, przewidywalne  i łatwo je zauważyć i na ogół wiemy, co z nimi zrobić. Ale są też takie, które budzą się z ogromną siłą, która wydaje się nieproporcjonalna do tego, co dzieje się w danym momencie. To  jest właśnie wołanie duszy do osobistej i duchowej transformacji. 

Pochodzi z tęsknoty za Pełnią i fundamentalną zmiana w nas.  Jaka „Ty” chce się narodzić? 

 

 Jedną z rzeczy, która wciąż mnie zaskakuje na tym etapie życia, jest to; jak, kiedy i z jaką mocą budzi się ta tęsknota.  Pragnienie to początek podróży do Głębszej Samoświadomości – do Siebie. 

Choć  ta podróż, jest niepewna i w jakimś sensie ryzykowna, bo nigdy nie wiesz gdzie cię zaprowadzi i co będziesz musiała oddać, często  jest dokładnie tym, czego potrzebujemy, co ratuje naszą duszę od zapomnienia.

Jesteśmy wielowymiarowe. Całość zawarta w jednym człowieku.
Ta koncepcja, może pomóc Ci zrozumieć Siebie. 

Jesteś kobietą, która składa  się z  wielu warstw, różnorodnych jakości i  części.

Nie jesteś prosta, ale nieskończenie złożona.

 

 

Jesteśmy wielowywmiarowe.

 

 

☪︎

 

Całość zawarta w jednym człowieku.

 

 

 

 

Ten Warsztat jest przeznaczony, dla wszystkich kobiet gotowych zaangażować się w głęboką wewnętrzną pracę.
Odważnych, szczerych i oddanych poszukiwaczek rozwojowych i duchowych. 

Poznaj 

Model Równowagi Czterech Aspektów Jaźni.

Gdy części naszego prawdziwego ja, zostają wyparte i uwięzione  w pewnym momencie zaczynamy odczuwać ból związany z  tym ograniczaniem siebie.  

W istocie Nasz rozwój, polega na  powitaniu i zaakceptowaniu wyłaniających się części nas samych na transgresji naszej tożsamości.  Za każdym razem, gdy świadomie wyruszasz w wewnętrzną podróż, masz szansę odkryć nową warstwę i głębię  swojego prawdziwego Ja. To praca na całe życie, która zmienia sposób w jaki żyjesz, doświadczasz i postrzegasz siebie i innych.

 

Naszym powołaniem, jest rozwój i często jest tym,  za czym najbardziej tęsknimy.

 

Podczas kursu :

➤Dowiesz się czym jest model Równowagi Czterech Aspektów Jaźni

➤Dowiesz się jak stworzyć głęboką i intymną relację ze sobą .

➤Poznasz zagubione, utracone i nowe aspekty Siebie

➤Zaczniesz budować bardziej intymne i satysfakcjonujące relacje ze soba i innymi

➤Zaczniesz odkrywać swoją prawdziwą naturę

➤Zwiększysz odporności na wstyd i ocenę innych

➤Pogłębisz pracę wokół własnych granic i samopoczucia

➤Odkryjesz Wewnętrzną Moc i Sprawczość w życiu

➤Dowiesz się jak uzyskać jasność, co do tego kim jesteś i kogo chcesz mieć wokół siebie.

➤Zyskasz więcej zindywidualizowanych narzędzi rozwojowych i uzdrawiających

➤Poznasz ćwiczenia i praktyki pracy wewnętrznej 

➤Odkryjesz nowe części siebie

Korzyści płynące z podążania ścieżką, WEWNĘTRZNEJ TRANSFORMACJI

Autentyczność

Odważam się mówić Swoją Prawdę. Jestem Pewna Siebie i Ufam swojej Intuicji. Miłość do siebie daje mi odwagę do bycia w pełni sobą.

Transparentność

Jestem Uczciwa najpierw wobec Siebie, a potem wobec Innych. Nie szukam potwierdzenia swojej prawdy w innych,

Relacyjność

Nieustannie podnoszę swoje umiejętności relacyjne i komunikacyjne. Promuje zdrowe i wspierające więzi międzyludzkie, boo wiem jak głęboko spotkać się Sama ze Sobą

Wrażliwość

Ujawniam siebie. Otwieram serce i dzielę się z innymi, swoją podróżą w zrównoważony sposób, Bo wiem, jak być jednocześnie chronioną i połączoną

Uziemienie

Pozostaje w swoim Centrum. Moje Ciało mnie ugruntowuje. Bo zaspakajanie moich podstawowych potrzeb jest dla mnie priorytetem.

W drodze do Pełni

> PRZEZNACZONY DO PRACY SAMODZIELNEJ

4 Moduły  do pracy Własnej 

➤Aspekt Królowej

➤Aspekt Wojowniczki

➤Aspekt Kochanki

➤Aspekt Wiedźmy

➤Dwa Bonusy

Cena Regularna: 346

Cena Promocyjna: 80

Nazywam się Iwona Wojtasik i jestem  Ekspertem ds. Ludzkiej Transformacji  i Motywacji,

I prowadziłam w tym setki ludzi.  Sprawdzałam jak wywoływać zmiany u innych, począwszy od dzieci neurotypowych, dzieci z zaburzeniami po dorosłych, rodziców i specjalistów.

I to, co widziałem w kółko, to narzędzia i sposoby, których uczę i używam podczas moich programów, które pozwalają na ugruntowaną,  zintegrowaną i ucieleśnioną zmianę, ewolucję i transformację.  
Ale,  to co jest fundamentem i żyzną glebą,  każdej kluczowej zmiany   to pogłębianie i poszerzanie własnej  samoświadomości.

Nie możemy zobaczyć w pełni świata, toksycznych wzorców postępowania,   możliwości  oraz innych ludzi, jeśli same siebie nie widzimy. Nie możemy dawać z siebie, tego co najlepsze i w całej obfitości dawania, jeśli  nie rozpoznajemy swoich zasobów, talentów, mądrości i darów. Aby być w pełni w świcie potrzebujemy  przywrócić, to co utracone i nauczyć się integrować wszystko co nowe. 

Zapraszam do podróży w głąb siebie.

KLIENCIE ODNAJDUJĄ WEWNĘTRZNE ZAUFANIE, SPOKÓJ I POCZUCIE BYCIA WYSTARCZAJĄCĄ W SWOJEJE PRAKTYCE, RELACJACH I BIZNESIE

Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi.. Rozpoczęcie współpracy z Iwoną było zdecydowanie punktem zwrotnym w moim zawodowym życiu. Byłam specjalistą uzależnionym od wiedzy, szkoleń, konferencji i wydawać by się mogło, że ciągłe doszkalanie się to pożyteczny nawyk, ale….. Praca z Iwoną pokazała mi, że to czego tak naprawdę szukam to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim wewnętrzna pewność siebie, wewnętrzny spokój i poczucie bycia wystarczająco dobrą. I że tych wszystkich rzeczy nie znajdę na zewnątrz. Osobista praca rozwojowa, w której towarzyszyła mi Iwona pomogły mi zobaczyć i doświadczyć swojej siły, mocy, swojego piękna, nie tracąc przy tym zdrowej pokory i świadomości tego nad czym potrzebuję pracować. Warsztaty i sesje indywidualne pomogły mi uzdrowić relację z samą sobą, a to pozwoliło mi tworzyć i pielęgnować wspierające relacje z innymi. Czerpię z tego w życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym. A wiedza? Nadal kocham ją zdobywać 😊. Odkryłam jednak, że wolę towarzyszyć dzieciom i ich rodzicom, wspierać ich w ich drodze i rozwoju, aniżeli tylko dawać wiedzę, wskazówki, zalecenia. To też jest ważne, ale nie stanowi już celu mojej pracy. Takie nastawienie pozwoliło mi nawiązywać dużo głębsze i bardziej autentyczne relacje z tymi, z którymi współpracuję. Dziękuję Ci Iwona za tą ważną dla mnie pracę. I dziękuję też sobie, że byłam na nią gotowa 😊 Właścicielka firmy i terapeuta zabrzaurzeń odżywania.


MOI KLIENCI MÓWIĄ, ŻE NASZA PARCA TO PUNT ZWROTNY W ICH ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM

.Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem CORAZ BLIŻEJ SIEBIE. czę się również pomagać innym na ich ścieżce Spotkanie Iwony było momentem zwrotnym w moim życiu zawodowym, ale przede wszystkim osobistym. Jej wiedza, wsparcie i przewodnictwo powodują, że mam coraz więcej inspiracji i głębokiej motywacji do pracy nad sobą. Dzięki tej pracy z każdym krokiem jestem coraz bliżej siebie. Uczę się również pomagać innym na ich ścieżce nie ponosząc przy tym olbrzymich kosztów własnych, które kiedyś były moją nieświadomą codziennością. Dziękuję Ci Iwonko! Dagmara, psycholog

ODNAJDUJĄ SWÓJ ŚWIĘTY CEL, SWOJĄ DROGĘ I WYJĄTKOWY STYL FACYLITACJI

Dzięki naszej współpracy WIEM JAKIM CHCĘ BYĆ TERAPEUTĄ, , jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą.

Iwona pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy w zupełnie inny sposób. A raczej spowodowała, że to ja sama do takiego momentu w swoim życiu doszłam, że potrafię to robić. Właśnie to, że mogłam to zrobić w odpowiednim dla siebie tempie i momencie zbudowało u mnie duże poczucie sprawstwa, dzięki któremu poczułam swoją wewnętrzną siłę. Dzięki naszej współpracy wiem jakim chcę być terapeutą, jak wdrożyć moje wartości do pracy z rodzicem i dzieckiem, jakim chce być liderem a przede wszystkim kobietą. To największa wartość jaką wynoszę z naszych spotkań, warsztatów czego nie doświadczyłam na żadnym innym szkoleniu czy superwizjach w jakich brałam udział do tej pory.

Uczestniczka programów szkoleniowych i sesji indywidualnych.